Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Змішувачі

Змішувачі Neo

Змішувачі Neo

Змішувач Neo поєднує в собі елегантність і масивність.
На Neo у ванній кімнаті не можна не звернути увагу - він елегантно доповнить і зробить цікавішим дбайливо вибране Вами інше устаткування ванної кімнати.
Змішувач Neo буде довгий Вас радувати своєю харизмою, довговічністю і доконаним зовнішнім видом.
Змішувачі Rosa

Змішувачі Rosa

Хто з нас не радіє красивій речі?
Справжня краса виходить від природи - граціозні і плавні лінії, округлі грані і гармонійні пропорції. Змішувач Rosa створений так, щоб витончено доповнити Вашу ванну кімнату своєю красивою формою, яка радуватиме. Крім того, природна краса не має бути дорогою.
Ретельна і якісна обробка разом з послідовним багаторівневим контролем якості гарантують, що змішувач Rosa довго залишатиметься у Вашій ванній кімнаті, не втрачаючи зовнішній вигляд.
Змішувачі Suzan

Змішувачі Suzan

Змішувач, який ні з чим не грає і надійно служить.
Популярний класичний дизайн змішувача Suzan підходить для кожної ванної кімнати.
Ретельна і якісна обробка разом з послідовним багаторівневим контролем якості гарантують відмінну і довгу роботу змішувачів серії Suzan. Ще однією перевагою цієї серії змішувачів є дуже простий монтаж, який, в принципі, осилить кожен.

Новинки

Змішувачі RAVAK

Змішувачі виконують не лише необхідні практичні, але і естетичні функції: ці пристрої призначені для змішування гарячої і холодної води і прикрашають ванну і кухню. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів змішувачів різних конструкцій і дизайну.