Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
20.03.2017

Асфальтные работы: соотношение цены и качества

Асфальтирование дорог, парковок, подъездных площадок, трасс, пешеходных дорожек – это непростой, технически сложный процесс. Чтобы покрытие было долговечным, нужно использовать только качественные материалы и профессиональную технику.

17.02.2017

Основные преимущества и недостатки эксплуатации погружных насосов

Погружные насосные агрегаты используются для поднятия воды со скважин и различных водоемов. Такого типа насосное оборудование существует в двух вариантах: скважинные и колодезные.

09.02.2017

Прихожие, шкафы-купе через интернет: быстрый выбор функциональной мебели

Найти подходящий шкаф-купе или оформить прихожую можно с помощью специализированного интернет-магазина. Эксперты рекомендуют достойную и надежную мебель в разных дизайнерских решениях

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Змішувачі

Змішувачі Neo

Змішувачі Neo

Змішувач Neo поєднує в собі елегантність і масивність.
На Neo у ванній кімнаті не можна не звернути увагу - він елегантно доповнить і зробить цікавішим дбайливо вибране Вами інше устаткування ванної кімнати.
Змішувач Neo буде довгий Вас радувати своєю харизмою, довговічністю і доконаним зовнішнім видом.
Змішувачі Rosa

Змішувачі Rosa

Хто з нас не радіє красивій речі?
Справжня краса виходить від природи - граціозні і плавні лінії, округлі грані і гармонійні пропорції. Змішувач Rosa створений так, щоб витончено доповнити Вашу ванну кімнату своєю красивою формою, яка радуватиме. Крім того, природна краса не має бути дорогою.
Ретельна і якісна обробка разом з послідовним багаторівневим контролем якості гарантують, що змішувач Rosa довго залишатиметься у Вашій ванній кімнаті, не втрачаючи зовнішній вигляд.
Змішувачі Suzan

Змішувачі Suzan

Змішувач, який ні з чим не грає і надійно служить.
Популярний класичний дизайн змішувача Suzan підходить для кожної ванної кімнати.
Ретельна і якісна обробка разом з послідовним багаторівневим контролем якості гарантують відмінну і довгу роботу змішувачів серії Suzan. Ще однією перевагою цієї серії змішувачів є дуже простий монтаж, який, в принципі, осилить кожен.

Новинки

Змішувачі RAVAK

Змішувачі виконують не лише необхідні практичні, але і естетичні функції: ці пристрої призначені для змішування гарячої і холодної води і прикрашають ванну і кухню. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів змішувачів різних конструкцій і дизайну.