Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Заміна змішувача.

Однорычажный смеситель для ванны Focus S внешний монтажВ даній статті мова піде про те як же замінити змішувач який вийшов з ладу. У випадку із змішувачами настінними весь ремонт відбувається дуже швидко та потребує мало зусиль з вашої сторони. Вам все що потрібно це відкрутити дві гайки на стіні  що кріплять змішувач. Але тут потрібно бути уважним, відкручуючи змішувач потрібно пам’ятати про те щоб його притримувати, бо якщо відкручений змішувач упаде у ванну він може пошкодити емаль ванни. Всі настінні змішувачі мають однакову відстань між отворами, через які подається вода, тому змонтувати новий змішувач не буде великою проблемою. Тільки при установці нового змішувача по рекомендаціях фахівців потрібно звичайні резинові прокладки змінити на прокладки із сіточкою. Саме такі прокладки будуть захищати ваш змішувач від попадання у нього бруду та  іржі, що можуть пошкодити головки змішувача. Необхідно також пам’ятати що при монтуванні змішувача гайки потрібно закручувати симетрично по кілька обертів на одну сторону, щоб змішувач замонтувався прямо, а не на перекіс. Також слід відмітити що закручувати гайки змішувача потрібно акуратно, а не на сулу, тому що можна пошкодити делікатні прокладки.

Заміна змішувача на умивальнику.

Однорычажный смеситель для кухни Focus S для низкого давленияТрішки клопітлива робота, особливо якщо це змішувач одно важільний, або це одно крановий. В даному випадку ми повинні вдати з себе терпеливого чоловіка, тому що заміна такого змішувача досить таки клопітка робота. Здебільшого це невеликий простір для проведення роботи, та ще і досить тяжко добратись до гайки якою кріпиться змішувач. Для кріплення такого змішувача здебільшого використовується гайка чи шуруп невеликого діаметру і звичайний плоский ключ для цього діла, якраз те що треба. І не далеко втікали і змішувачі старого зразка, вони здебільшого кріпились великими гайками великого діаметру. Такі змішувачі також було важко ремонтувати, ну можливо не ремонтувати, а проводити заміну. А ось ремонтувати їх було дуже навіть і легко та і простору було багато. В таких змішувачах здебільшого потребували ремонту вентилі та заміна прокладок, що можна було провести не знімаючи змішувача із свого звичного місця.

Не потрібно братись за такий ремонт змішувача, який не виплачується.

Скажімо колись у звичайних двовентильних змішувачах проводили заміну прокладок та штоків. В теперішній час коли більшість змішувачів стали одно важільними, то ремонт такого змішувача обійдеться не дуже то і дешевше від купівлі нового змішувача, тим паче що для такого ремонту потрібно спеціальний інструмент. Тому слід відмітити такий факт що краще купити новий змішувач, а ніж ремонтувати старий. Одноважільні змішувачі в теперішній час коштують не так вже і багато, і якщо порівняти затрати на купівлю нової серцевини і виклик спеціаліста загалом вийде теж саме що і купівля нового змішувача. До того ж Ви з економите свій час.

Додаткова інформація
Дата: середа, 04 травень 2011
Переглядів: 3915
Додаткова інформація по посиланню: http://leostyle.com.ua/articles.php

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: