Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Як вибрати плитку?

Пошук відповідної керамічної плитки - приємне заняття. І не лише: Важливо і те задоволення, яке Ви отримуєте від вибору. Спершу треба лише визначитися з принциповими параметрами Вашої майбутньої плитки : який стиль Вас влаштовує - міський або сільський, традиційний або екстравагантний, різноколірний або однотонний, фактурний або гладкий, суто функціональною або декоративний. Необхідно ретельно продумати кожну дрібницю: в якому приміщенні Ви хочете використовувати плитку, в яких об'ємах і для яких цілей.

Деяким матеріалам, таким як мармур, властива природна вишуканість, і вони не вписуються в простий інтер'єр в сільському стилі. А цегляні або грубо обтесані фактурні матеріали не виглядають в міському будинку. З вишуканими інтер'єрами у вікторіанському стилі, прикрашеними картинними рамами і карнизами, органічно поєднується керамічна плитка з химерним орнаментом. Можна створити острівець відносного спокою в химерному декорі, підібравши просту і класичну плитку. Можна знайти "свою" плитку і для інтер'єрів в передвікторіанській стилістиці. Найбільш вимогливим періодом є строго симетричний георгианский. З поваги до стилю, який повсюдно називають золотим століттям архітектури, слід підходити до підбору плитки з особливою ретельністю. Стилістика двадцятого століття створює інші проблеми. Якщо архітектура лаконічна і упрощенна, то її не так просто доповнювати, як може здатися на перший погляд. Так простір в стилі 50-х років минулого століття вимагає плитку великого розміру, обмежену кількість кольорів і різних деталей, використовуваних при оформленні будинку, щоб добитися однорідності.

Але який би період Ви не вибрали, і якими б не були Ваші погляди на інтер'єр, найважливішим є збереження певного колірного ряду. Знайдіть базову колірну гамму з двох або трьох кольорів і, узявши її за основу, обережно додайте кольору. Ідеально відповідні один до одного елементи справляють враження закінченості, але незначні варіації, звучні невеликим випадковим дисонансом, вносять до інтер'єру гармонію і жвавість.

Не слід забувати і про відповідність вибраної Вами керамічної плитки призначенню цього приміщення. Дизайн вітальні, як правило, вишуканий. Це місце, де Ви приймаєте гостей, яких хочете здивувати, місце, де відбуваються шумні свята, і, крім того, досить великий простір. Для цього приміщення варто вибрати керамічну плитку ручної роботи, яку для Вас виготовлять по індивідуальному замовленню. Такі вироби гармонійно поєднуються з самими різними концепціями стилів, як класичних, так і сучасних. Головний секрет успіху - співзвуччя і гармонія усіх предметів інтер'єру. Для тих, хто віддає перевагу великій частині часу проводити на кухні, це приміщення служить не просто місцем для куховаріння, а, швидше, привабливим центром будинку. Додатковий затишок кухні, в той же час підкреслюючи її призначення, надають матеріали з грубою фактурою.

І яку б епоху, який би інтер'єр Ви не вибрали, навіть самий ультрасучасний дизайн повертається до початкового - простоті і мінімалізму. Головне відшукати спільний стилістичний знаменник - вишуканість, витонченість, ніжність або мужність, благородство або простоту.

Запасіться терпінням и. приготуйтеся насолодитися отриманим результатом. 

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 30 липень 2010
Переглядів: 4543

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: