Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Вибираємо просту душову кабіну

Душевой уголок PSKK3 - 90В деяких помешканнях площа ванної кімнати настільки мала, що деколи навіть дивуєшся, як відвідувачам вдається привести себе в порядок в такій тісноті. Ідеальним вирішенням проблеми маленької ванни являється заміна звичайної ванни на компактну душову кабіну.  Звичайно якщо у вас немає дітей яким ванна необхідна, або пристарілих родичів, яким по стану здоров'я потрібно приймати ванну. Якщо для дітей підійде наприклад душова кабіна із душовим глибоким піддоном де можна дитині прийняти ванну, то такі піддони літнім людям не підійдуть.

Найпростіші душові кабіни це зазвичай комплект піддону звичайної форми та душових дверей. Душові двері в свою чергу представляють роз пашні чи розсувні скляні чи пластикові двері, можливо які ще комплектуються додатковими стінками. Душову кабіну можна замотувати у будь якій частині ванної кімнати, в кутовому варіанті вам не потрібні будуть душові стінки для душової кабіни. За допомогою такої  душової кабіни можна провести лише одну процедуру гігієни – прийняти освіжаючий душ. Ціни на душові кабіни відрізняються досить таки суттєво, можна вибрати економ варіант, який обійдеться вам не дорого, а якщо вам потрібен італійський шик чи німецька якість чи дизайн то тут прийдеться викласти більшу суму. Якщо ж вам захочеться в душовій кабіні гідромасаж чи функцію імітації лазні та вам потрібно буде вибрати не душову кабіну а гідромасажний бокс.

Душевой уголок SRV2 - 80 Що ж відноситься до вибору душової кабіни, то сьогодні на українському ринку їх представлено доволі багато, і розгубитись при виборі досить таки просто, але ми постараємось вам в цьому допомогти. І так з чого ж почати при виборі душової кабіни, ну звичайно вибрати місце у ванній кімнаті де душова кабіна буде стояти, в кутку чи іншому місці ванної кімнати. Якщо в кутку то потрібно брати кутові душові двері та піддон відповідного розміру. Якщо ж душова кабіна стоятиме під стінкою то тут до душових дверей вам ще потрібно буде докупити бокову стінку для душової кабіни. Після того як ми оприділились з вибором конструкції душової кабіни, потрібно вибрати матеріал з якого буде виготовлений душовий піддон. Різноманітність піддонів сьогодні також дуже велика, їх виготовляють із акрилу, чугуну, сталі, та фаянсу. Чугунні піддони тяжкі у монтуванні, оскільки досить таки багато важать, ще і у користуванні вони не дуже зручні тому що дуже довго нагріваються, кажучи просто поки піддон з чугуну нагріється, ви вже можете скінчити процедуру прийняття душу. Стальні піддони в тому плані кращі , швидко нагріваються, але і вони мають свої недоліки. Вони досить таки сильно дзвенять при попаданні на них струї води, тому потрібно під піддон сипати пісок чи заповнювати простір між піддоном і підлогою пінкою. Ще один представник виробу це акриловий піддон. Це най кращий варіант із запропонованих, вони досить швидко нагріваються та не звинять, їх форми будуть абсолютно різними, а також не пожовтіють під час експлуатації, вони також легкі та і міцні. Але такі піддони потребують додаткового каркасу, який буде посилювати дно піддона. В принципі це не можна назвати не достатком, каркас як правило роблять з алюмінію, і він сильно не впливає на вартість душової кабіни. Але за допомогою регулюючих ніжок на каркасі піддон можливо встановити на ідеальному рівні до поверхності підлоги, яка можлива бути і не ідеальною. А ось для душових піддонів виготовлених із сан фаянсу каркаса не потрібно, але поверхні підлоги повинна буди ідеальна. І тому якщо ванна кімнати за свою історію перенесла лише косметичні ремонту, то тут потрібно буде вносити глобальні зміни. І окрім рівно виставлених стін, потрібно буде ідеально вирівняти покриття підлоги. Діло у тому що більшість простих душових кабін виготовляються по без каркасному методу. Іншими словами кажучи двері без каркасної душової кабіни виготовлені із закаленного стікала чи пластику монтуються  безпосередньо до стінки,  тому стіни на яких потрібно буде монтувати душову кабіну повинні бути ідеальними і під кутом 90 градусів. Так що погодьтесь що ремонт ванної кімнати в теперішніх умовах та пропонованих продуктах повинні виконувати професіонали, як знають свою справу і не допускають помилок ні на сантиметр. В іншому випадку потрібно буде купувати душову кабіну виготовлено по каркасному принципу. Каркас звичайно здорожчить ціну душової кабіни, але це звичайно менші гроші, ніж заплатити за вирівнювання стін.

Душевые двери ASDP3 - 80Тепер потрібно вибрати душові двері. Точніше не двері які бідіть вільно стояти, а двері що відносяться до душової кабіни, як вони будуть відкриватися. Є розпашні двері, вони нам дуже знайому та привичні, але у душовій кабіні вони досить таки займають місце яке потрібне для відкриття кабіни. Розсувні душові двері підійдуть для маленьких ванних кімнат, так як вони економлять місце, але їх механізми зроблені на роликовій системі, які полюбляють виходити з ладу час від часу.

Залишилось вибрати змішувач, відмітимо те що душова кабіна не комплектується цим продуктом. Зараз виробники пропонують безліч змішувачів для душу, звичайні, прихованого монтажу, із термостатами, теж сааме відноситься і до душових ручок чи капелюхів, чи навіть можливо щоб душова кабіна містила гідро масажну панель. Але мова зараз не про це! Ну ось вроді і все що потрібно знати при виборі душової кабіни, пора викликати майстрів які будуть проводити монтування душової кабіни.

Як ви бачите нічого складного при виборі душової кабіни немає,  в цьому пристрої нічого складного немає. Душова кабіна зручна, комфортна, корисна, модна, та ще й економить ваш час, бо звичайно прийняти душ швидше, ніж ванну. Навіть якщо ви вибрали правильну душову кабіну, навіть для мініатюрної  ванної кімнати, то ваша ванна кімната стане доволі комфортною.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 18 січень 2011
Переглядів: 6494

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток ASRV3 - 90

  Скомплектований душовий куточок Asrv3 складається з двох нерухомих елементів / біля стін / і чотирьох рухливих елементів.

  Ціна 139.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток BLCP4 - 80

  BLCP4 душовий куточок з напівкруглими розсувними дверима Складається з двох нерухомих стекол і двох напівкруглих розсувних дверей. Завдяки роликовому механізму відкривання дверей надійно працюють і легко знімаються, що спрощує догляд за душовим куточком.

  Ціна 402.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток BLCP4 - 90

  BLCP4 душовий куточок з напівкруглими розсувними дверима Складається з двох нерухомих стекол і двох напівкруглих розсувних дверей. Завдяки роликовому механізму відкривання дверей надійно працюють і легко знімаються, що спрощує догляд за душовим куточком.

  Ціна 414.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток BLRV2 - 80

  BLRV2 душової квадраный куточок Складається з двох нерухомих стекол і двох розсувних дверей з кутовим входом. Завдяки роликовому механізму відкривання дверей надійно працюють і легко знімаються, що спрощує догляд за душовим куточком

  Ціна 402.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток GSDPS - 80

  У цьому типі виробів також можна отримати прямокутну форму, причому без спеціального збільшення ціни. У такому разі в замовленні необхідно детально вказати необхідний розмір дверей і необхідний розмір нерухомої стінки. У виробі GSDPS розрізняють правий і лівий варіанти входу.

  Ціна 919.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток GSDPS - 90

  У цьому типі виробів також можна отримати прямокутну форму, причому без спеціального збільшення ціни. У такому разі в замовленні необхідно детально вказати необхідний розмір дверей і необхідний розмір нерухомої стінки. У виробі GSDPS розрізняють правий і лівий варіанти входу

  Ціна 983.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток GSH3

  Горизонтальна проекція цього душового куточка дозволяє його використовувати в тих випадках, коли необхідно заощадити місце. Душові двері відкриваються назовні, причому слід розрізняти правий і лівий спосіб їх відкривання.

  Ціна 999.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душовий куток GSKK3

  При виборі душового куточка типа GSKK3 необхідно прийняти рішення про лівий або правий варіант входу. Комплект душового куточка GSKK3 складається із скляних елементів тих, що мають відповідні розміри, наприклад GSKK3 - 80P; і відповідного набору хромованих деталей, наприклад G SET 80. Стекла і хромовані деталі упаковуються по одному виробу. Один тримач нерухомої стінки типа „короткий“ включений в ціну кожного виробу GSKK3.

  Ціна 1139.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Kolo Niven 100

  Хром блиск (FDRF10222003L). Можливість регулювання : 982 - 1000 мм; Ширина входу : 712 мм. Двері доступні тільки з покриттям Reflex KOLO - покриття включене в ціну продукту. Додатково комплектується піддоном. Двері открываються назовні.

  Ціна 448.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Kolo Niven 100, для душової стінки

  Хром блиск (FDSF10222003L). Можливість регулювання : 970 - 988 мм; Ширина входу : 701 мм. Двері доступні тільки з покриттям Reflex KOLO - покриття включене в ціну продукту. Для комплектації з бічними стінками NIVEN FSKX і піддоном. Двері відкриваються назовні.

  Ціна 448.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Kolo Niven 120

  Хром блиск (FDRF12222003L). Можливість регулювання : 1182 - 1200 мм; Ширина входу : 825 мм. Двері доступні тільки з покриттям Reflex KOLO - покриття включене в ціну продукту. Додатково комплектується піддоном. Двері відкриваються назовні.

  Ціна 467.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Kolo Niven 120, для душової стінки

  Хром блиск (FDSF12222003L). Можливість регулювання : 1170 - 1188 мм; Ширина входу : 888 мм. Двері доступні тільки з покриттям Reflex KOLO - покриття включене в ціну продукту. Для комплектації з бічними стінками NIVEN FSKX і піддоном. Двері відкриваються назовні.

  Ціна 467.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Kolo Niven 80

  Хром блиск (FDRF80222003L). Можливість регулювання : 782 - 800 мм; Ширина входу : 562 мм. Двері доступні тільки з покриттям Reflex KOLO - покриття включене в ціну продукту. Додатково комплектується піддоном. Двері открываються назовні.

  Ціна 419.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Ravak PDOP1 - 80

  PDOP1 завжди відкриваються назовні. Лівий або правий варіант входу встановлюються простим поворотом дверей "вверх ногами" при монтажі.

  Ціна 274.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Ravak PDOP2 - 120

  PDOP2 завжди відкриваються назовні. Лівий або правий варіанти входу встановлюються простим поворотом дверей "вверх ногами" при монтажі.

  Ціна 323.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково