Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Вибираємо дзеркало для ванної кімнати

Зеркало с полкой M 780Наше спілкування з дзеркалом починається з ранку, коли ми заходимо у ванну кімнату. Основне місце дзеркала у ванній кімнаті - над умивальником.

Краще якщо воно витягнуте по вертикалі і, можливо, закріплене на шарнірах, щоб можна було регулювати кут нахилу і повороту.

До нього зручно мати додаткове дзеркало на ручці, щоб в їх подвійній системі, вставши спиною до основного, побачити зачіску з потилиці. Дзеркало для ванни краще поміщати в металеву нержавіючу або пластикову раму: волого.

У передпокої, холі, коридорі дзеркало теж має, в основному, ділове призначення. Його слід розміщувати ближче до вхідних дверей, щоб було зручно оглянути себе від ніг до голови, поправити головний убір або причесатися. Вдало розміщується дзеркало і на вхідних дверях, особливо якщо передпокій невеликий: віддзеркалення зорово збільшує простір. Якщо коридор вузький, дзеркала краще вішати на бічній стіні, щоб вони створювали враження більшої ширини. Якщо розташувати їх один проти одного і підсвітити верхнім і бічним світлом, створюється інтригуючий світ множинних віддзеркалень, стіни при цьому "розсуються". Добре оформлене за формою і обрамленню дзеркало може стати стержнем усього інтер'єру. Так. Якщо світильники в передпокої мають металеві каркаси, то і дзеркало може бути в такій же металевій рамі. Особливо органічно виглядають дзеркала в дерев'яних рамах - в контрасті "теплого" дерева і холодної гладіні скла. Позолочена дерев'яна рама дзеркала може надати інтер'єру дещо "палацовий" відтінок, відповідно до якого можна підібрати і інше начиння.У більшості квартир є кімната, яку прийнято називати загальною і яка нерідко за сумісництвом грає роль вітальні, їдальні, кабінету. Строго кажучи, в такій кімнаті дзеркало необов'язкове, адже прилюдно причісуватися, поправляти макіяж або роздивлятися свою особу не рекомендується. Але в дзеркалі так красиво відбивається добре накритий стіл, мигтіння нарядних суконь, блиск святкових свічок і прикрас! Воно ставати частиною убрання кімнати, надає їй закінченість і чарівність. Особливу увагу потрібно зосередити на тому, де і яке дзеркало повісити, пам'ятаючи про ефект зорового збільшення простору, про гру віддзеркалень і про стильову єдність.

У вітальні хороші високо повішені дзеркала з нахилом (приблизно на рівні 2/3 висоти), круглої або горизонтально подовженої форми. Обрамлення дзеркала повинне відповідати духу усієї кімнати і враховувати "своїх сусідів" - картини, гравюри, панно, килими. Поряд з картиною дзеркало краще не вішати, а ось на тлі килима воно може виглядати відмінно. Якщо раму важко підібрати до шпалер і загального оформлення стіни, слід віддати перевагу нейтральному дерев'яному обрамленню в тон меблів.

Дзеркало в дитячій кімнаті потрібне: маленька людина не лише звикає до свого вигляду, але і привчається стежити за акуратністю і красою одягу. Вішати дзеркало потрібно невисоко, з нахилом, щоб дитина в нім бачила себе на повний зріст. Раму можна придумати поцікавіше - з різноколірного пластика, з дерева з різьбленням і розписом або обплести її кольоровими шнурами з кистями і помпонами.

Стару раму можна обклеїти тканиною або декоративним папером. Таким же папером можна обклеїти коробки для іграшок, а з тканини зробити подушки.

Для спальні будь-яку деталь інтер'єру потрібно підбирати з особливим настроєм. Звичайно, можна обмежитися чисто функціональним дзеркалом в шафі сукні. Можна помріяти про дзеркальну стелю, але навіть невелике дзеркало, повішене горизонтально з нахилом, уміло те, що підсвічується парою мерехтливих нічників, може внести нові інтонації до любовних стосунків.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 05 листопад 2010
Переглядів: 6357

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: