Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Вибираємо ванну

На сьогоднішній день вибрати ванну не проста дія, цей процес скажемо доволі такий клопіткий. Велика кількість форм ванних, які зараз представлені на українському ринку, а також різноманіття матеріалу з якого виготовляють ванну. У цій статті ми допоможемо вам визначитись з вибором ванної.

Почнемо наше ознайомлення із самими розповсюдженими ваннами, які донедавна були єдиними ваннами що вироблялись за радянських часів. Альтернативи цим ваннам не було досить таки довгий час, і навіть в сьогодення є ще такі ванні кімнати в яких можна побачити ванну радянського зразка. ЩЕ потрібно відзначити що зараз чугунними ваннами користуються досить таки багато людей. А якщо ванна ще і гідромасажем то вона вам обійдеться досить таки дорого. Чугун стійкий до корозій, скажімо так, що чугуна ванна сама довгоживуча ванна якщо дивитись з боку корозії, до того ж вона досить довго тримає тепло. Тому якщо ви хочете півгодини розслабитись у ванній та чугуна ванна саме для вас.

Переважна більшість чугунних ванн на ринку представлена вітчизняного виробництва. Це як би мовити і не новина, оскільки чугунні ванни досить таки важкі і їх транспортування значно затратне, що відбивається на ціні товару. Але якщо ви не байдужі до дизайну та якості продукції, і вам би хотілось вибрати ексклюзивну ванну в стародавньому стилі тоді вам потрібно вибирати імпортну ванну, тому що в асортименті вітчизняних виробів таких ванн ще немає. Наприклад серед імпортованих чугунних ванн які ви можете придбати у нас на сайті, це ванни іспанського виробництва Roca. Ці ванни покриті спеціальною керамічною емаллю та мають антискользуче покриття. Серед виробів слід відмітити ванну Continental , яка має в собі вбудовані хромовані ручки.

Стальная ванна Roca Princess - N с хромирующими ручками 150x75Сталеві ванни - це ванни найдешевшого сегменту. Якісні стальні ванни здебільшого виробляються із стального листа 3,5 мм. Серед європейських виробників можна відзначити німецького виробника стальних ванн Калдевей(Kaldewei), а також стальні ванни іспанського виробництва – Roca. Емаль ванн німецького виробництва характеризується високою стійкістю до зношення та царапин, а також високою стійкістю до миючих засобів які у своїй основі мають різні кислоти, та залишаються у своєму первозданному  кольорі довгий час. НУ слід відмітити що виробник дає на покриття 30 років гарантії. Слід на кінець ще відмітити що стальну ванну німецького виробництва можна замовити із спеціальним самоочисним покриттям, така ванна потребує меншого слідкування за нею.

Ванная акриловая AsymmetricАкрилові ванни -  ванни за якими зараз вже відчувається лідерство у продажі. Акрилові ванни на ринку появились пізніше ніж попередні. Зараз ванни з акрилу виробляють безліч виробників, від вітчизняних до зарубіжних. Зараз найбільшу кількість ванн виготовляють з листового акрилу нідерландського виробництва. Ванни відрізняються за ціновою політикою: такий фактор сорт акрилового листа, дизайном та шарами накладеного армування. Але зараз це нас мало цікавить, нас більше буде цікавити чим же акрилові ванни домінують над своїми попередниками. Почнемо із властивостей теплопровідності. Вода у акриловій ванні остиває на 1 градус за 30 хвилин, для порівняння приведемо те що чугунної ванни цей показник значно нижчий, у них вода остиває із швидкість 1 градус Цельсія за одну хвилину. Як же буде повидити себе акрилова ванна при механічних ушкодженнях? Припустімо що у нашу ванну впав металічний предмет. Якщо ж це відбудеться у стальній ванні, то нам не уникнути тріскання  поверхі ванни – емалі, і то при тому що не відбудеться деформування поверхні – може з’явитися вм’ятина. Звісно від реставрувати можна, накласти свіжий слой емалі на місце падіння предмету, але ж  первозданного вигляду ванни нам уже не побачити. З акриловою ванною все набагато простіше, потрібно тільки глибше процарапати місце тріщини, залити її акрилом та відшліфувати. Сліді ніяких не залишиться. При тому що ремонтні набори продаються у тих самих магазинах що і  акрилові ванни. Надзвичайних затрат при реставрації не буде, всього на всього купити акриловий набір для ремонту ванни, та пізніше за шліфувати поверхню ванни. З цього слідує що акрилова ванна майже безсмертна. До мінусів акрилової ванни слід віднести таку властивість як царапання ванни, дійсно акрилові ванни легко царапаються, тому скажімо що в ній не рекомендується купати домашніх тварин. Ще однією засторогою використання для миття таких миючих засобів, які у своєму складі мають абразивні частки, містять аміак, ацетон та різні розчинники. Санітарний акрил запобігає появленню небажаних бактерій. Також слід відмітити те що акрилові ванни не гублять свого кольору з часом.

І на кінець розповівши вам про матеріали з яких виготовлені ванни, зазначимо таке що на сьогоднішньому ринку існує багато форм ванни. Деякі ванни виготовляються у звиклих нам формах, але є багато виробів здебільшого європейського виробництва які поєднують у собі ексклюзивний дизайн та вишуканість. І тут також слід відмітити що деякі західні виробники практикують виготовлення ванни із інших матеріалів ніж ті що були перечисленні вище. В багатьох італійських виробників серед своєї продукції присутні ванни із кального скла. Такі ванни не робляться масово, здебільшого ванни виробляються для того щоб підкреслити марку виробника. Також слід відмітити таке що зараз багато виробників виробляють ванни для двох осіб, ванни з підлокотникамим та ручками, а також ванни із сходинками та поручнями. НА закінчення потрібно відзначити такий факт що зараз ванни можна купити будь якого кольору. Отже вибрати є з чого.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 31 січень 2011
Переглядів: 7753

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

бесплатная консультация юриста по увольнению по ст. . Montale aoud forest купить посмотреть.