Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Встановлення душової кабіни.

Душевая кабина Sanplast TX KP4/TX5 - S 800x800Душові кабіни на сьогоднішньому ринку присутні двох типів. Перший тип кабіни це гідробокс – це так би мовити душова кабіна зібрана і має всі сторони, яку можна встановити під стінку ванної кімнати чи приміщення де ви плануєте її використовувати. Інша душова кабіна це так би мовити збірна кабіна, яку потрібно монтувати біля стінки, і комплектувати на свій розсуд. Принцип монтування душових кабін практично не відрізняється. Звичайно є душові кабіни із низьким або високим піддоном, або і взагалі без піддону, але це дрібні нюанси при встановлені які не дуже змінюють принципи монтування. Головною ізюминкою встановлення душової кабіни звичайно являється її герметичність.

Встановлення душової кабіни на глибокий піддон.

Гидромассажная паровая кабина Poolspa Therma Corner Basic 75x100x217Почнемо звичайно із душового піддону. Креслення та інструкція по установці душової кабіни будуть іти у комплекті з виробом. Загалом душові піддони поставляються і зібраному вигляді. Що необхідно перевірити так це надійність кріплення елементів та зливного сифона. Після того ставимо піддон на його місце і будемо розмічувати на стінах місця для кріплення піддону. Кріпитись піддон буде за допомогою гачків, які схожі на букву Г. Після того як необхідні заміри проведено, забираємо піддон з його місця, починаємо свердлити дірки для кріплення гачків піддона. Після того як необхідні приготування проведено можна приступити до монтування піддона, не забуваємо добре промазати стінки силіконом білого кольору. Але тільки ті стінки що будуть мати контакт із стінами.

Тепер приступаємо до збирання самої душової кабіни. Ось тут як раз можуть бути багато варіантів монтажу. Але здебільшого кабінки що ставляться на високий піддон ідуть з допоміжними профілями по боках. І так беремо інструкцію по душовій кабіні і дивимось уважно креслення. Все робимо відповідно до інструкції. Є різні нюанси монтування таких кабін. Здебільшого на стінах куди будемо кріпити душову потрібно просвердлити дірки для того щоб пізніше встановити на них профіль на яких буде триматись стінка чи стінка з дверкою, але є і такі кабінки де монтування відбувається за допомогою кутових тримачів та профілів у верхній і нижній частинах. В таких випадках монтування відбувається таким способом – нижній профіль кріпиться до душового піддону за допомого шурупів та силікону, а верхній за допомогою кутових тримачів. Після встановлення основної конструкції приступаємо до встановлення скла душової кабіни. Як правило і таких душових кабінах вони кріпляться за допомогою резинових ущільнювачів, або спеціальних зажимів. І так все поставили до того щоб приступити до регулювання дверей душової кабіни. І от у нас усе встановлено тепер потрібно перевірити надійність відводу води – тобто сифон, а також встановити змішувач для душу чи душову панель. Також не забуваємо про герметичність душової кабіни, після кінця встановлення потрібно всі місця стику кабіни із стіною надійно промазати силіконом. Силікон потрібно укладати в щілини спеціальним пістолетом. Лишній силіконовий герметик видаляєте вологою ганчіркою. Після проведення процедури герметизації дайте герметику підсохнути. Приблизно 6-8 годин. Але навіть якщо ви побачили що ваша душова протікає, не хвилюйтесь, попробуйте визначити місце протікання, та пройдіться повторно силіконом, але не забувайте що потрібен час для того щоб він висох.

Дуже надіємось що ця стаття допоможе вам встановити душову кабіну.

Продовження буде.

Додаткова інформація
Дата: середа, 04 травень 2011
Переглядів: 9108
Додаткова інформація по посиланню: http://leostyle.com.ua/articles.php

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Гідромасажна парова кабіна Poolspa Therma Round Basic STEAM 74x74x215

  Кабіна, в якій є вибір декількох видів водних процедур : лімфатичний масаж, перманентний масаж, масаж ступень, шотландські бичі, парна лазня дозволяє на розслаблення втомлених м'язів, опція водоспаду, який як наутральный дощ розслабляє після важкого дня. Новинкою в домашніх пристроях для гідромасажа являється застосований тут змінний, глибокий, лімфатичний масаж, який робить шкіру міцною, допомагає у боротьбі з целюлітом. Therma Corner має теж дозатори з ароматною олією для ароматерапії і склад освітлення для хромотерапии, тобто лікування кольором, що базує на найсучаснішій технології світлопровода.

  Ціна 6090.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Гідромасажна парова кабіна Poolspa Therma Corner 75x100x217

  доступна тільки в кольорі eurowhite, доступна ліва і права версії кабіни

  Ціна 11375.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душова дверка Kolpa San Stella TV 90 для душової стінки Stella TSv

  Виготовлена із каленого прозорого скла товщиною 6мм. Профіль алюмінієвий глянцевий. Механізми відкривання та ручки хромового кольору.

  Ціна 0.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Ravak PDOP2 - 120

  PDOP2 завжди відкриваються назовні. Лівий або правий варіанти входу встановлюються простим поворотом дверей "вверх ногами" при монтажі.

  Ціна 323.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Ravak RDP2 - 100

  Душові двері RDP2 поставляються універсально в левоми правому варіанті. Покупець може вибрати самий відповідний варіант у момент установки.

  Ціна 381.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Душові двері Ravak RDP2 - 110

  Душові двері RDP2 поставляються універсально в левоми правому варіанті. Покупець може вибрати самий відповідний варіант у момент установки.

  Ціна 403.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково