Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Ванна кімната з усіма зручностями

Ванна кімната з усіма зручностями

Чого-чого, а вільного місця у ванній кімнаті завжди катастрофічно не вистачає. Ось і пускаємося ми на всякі хитрощі, намагаючись втиснути у вузькі рамки простору то ванну більше, то раковину поширше. Навіть у нових квартирах з вільним плануванням я зустрічала ситуації, коли підвищений комфорт в "самому особистому" місці для кожного члена сім'ї виходить якимсь "недогодованим". Не даремно ж в народі-то ванну кімнату і туалет звуть "зручностями"! Але виходить, що хазяї нового житла, економлячи шалено дорогу корисну площу, заощадили на власному комфорті.

Мама милася у ванні

Про те, що ванні миються, пам'ятають усі. А ось про те, що і саму ванну потрібно мити, чомусь забувають. І абсолютно даремно! Тому що людина, миюча ванну, згинається і займає куди більше місця, чим коли в цій ванні лежить. Якщо на ваш погляд плескатися в широкій ванні куди приємніше, ніж у вузькій, то помити її в маленькій кімнаті практично неможливо упретеся попій в стіну або двері. Тому сантиметри не розкіш, а необхідне і життєво важливий для гігієни простір. Також з метою економії місця і для зручності миття "балії" на передній панелі ванни часто роблять отвір для ступень. Але це можна зробити тільки у тому випадку, коли передня стінка ванни оброблена плиткою, а не має спеціальну знімну пластикову панель.

Туалет в мансарді

Найпоширеніший варіант в приватному будинку пристрій маленького туалету в мансардному приміщенні. З боку здається: ніби усе поміщається. Особливо якщо люди керуються планом приміщення і не враховують висоти, які після підшивки стелі стають ще менше. В результаті сидіти на унітазі в мансардному туалеті можна. А ось встати проблематично.. Щоб не розбити в кров голову, потрібно заздалегідь порівняти висоти з урахуванням зростання членів сім'ї. 

Розмахнися, плече

Для того, щоб людина могла нормально витертися рушником, стоячи поряд з ванною (а не в ній самій), теж вимагається місце. Передбачити це куди легше, ніж потім щулитися, торкаючись теплим тілом холодного конденсату на кахельних стінах ванної кімнати.

Термостат не розкіш!

Якщо ви зовсім відмовилися від ванни на користь душової кабіни, то варто подумати про купівлю змішувача-термостата. Його суть в тому, що він АВТОМАТИЧНО змішує задану вами температуру води. Якщо цю просту процедуру ви робите вручну, то перевитрата саме гарячої води складає від 20 до 35%! Змішувач-термостат коштує дорожче звичайного від 80 Ls і вище. Але різниця себе окупить!

Кран і насадка

За великим рахунком заощадити воду можна тільки якщо економити тотально. Один із способів спеціальна насадка на кран. Незвичайна форма насадки сприяє тому, що вода йде більш піниста і навіть з маленкой цівки виходить потужний струмінь. Особливо помітно це при маленькому натиску води. А купуючи новий кран або душову голівку, звернете увагу на упаковку там має бути позначений економний режим: букви EC, слово ekonom, малюнок свинки-скарбнички і так далі. Проконсультуйтеся з продавцем спеціалізованого магазину, які крани і душі найбільш економічні, а потім і робіть остаточний вибір. 

Натисни на кнопку, отримаєш результат

Якщо ви придбали унітаз з подвійною кнопкою на бачку, то правильно зробили. Тому що користування по розуму двома режимами малим і великим зливом води це і є економія води. У місяць вона може скласти не менше 200 літрів. І раджу купувати великі зливні бачки маленького на один злив може і не вистачити, а у великі усі мають два режими зливу води. Навіть якщо кнопка всього одна, то згідно інструкції її натискають по-різному: є повний і неповний натиск, вправо-вліво і т. д.

Не гальмуй з бачком!

Ось який експеримент у мене удома саме життя поставило. Зламалося у нас щось в бачку. Чоловік полагодити зібрався власноручно. Купив ремкомплект, з другом пару разів консультувався по мобільнику мало не по півгодини. В результаті щось відновили, але скоро інша закарлюка довго жити наказала. Довелося викликати професіонала. Майстер заявив, що даремно ми з таким монстром мучилися самостійно, він зараз сам усе купить, що потрібно, привезе і по чеках відзвітує. Але привіз масте разом з чеком не запчастини, а.. новий унітаз! І по чеках відзвітував.

Швидко усе встановив, а про старий унітаз сказав наприкінці: "А унітаз не викидайте, він у вас ще хороший, з руками відірвуть.". Унітаз, звичайно, викинути довелося. Тільки ми старий проводили урочисто на звалище, а тут в другому туалеті бачок накрився. Майстер інший попався не лише з руками, але і з головою. Він нам відразу новий бачок привіз і ураз поміняв. Плоский пластиковий бачок коштував всього 12 Ls, а за часом робота зайняла всього нічого. Більше року пройшло з цієї історії, і обидва унітази працюють справно. Тільки у другому випадку усе в п'ять (!) разів дешевше обійшлося.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 20 травень 2010
Переглядів: 5345

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари:

магазин мебели для ванной комнаты