Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Знижки

Дзеркало Axor Starck
Ціна 321.70 257.36 +доставка У корзину

Умивальники і їх типи

Умивальник - важлива частина нашого побуту. Саме за допомогою умивальника ми здійснюємо гігієнічні процедури кожен ранок і кожен вечір. Від того, наскільки умивальник зручний в експлуатації, довговічний, вписується в наш інтер'єр, залежить наш настрій і позитивний настрій на день. Метою даної статті є стисло розповісти про типи умивальників і матеріали, з яких умивальник може бути виготовлений.

Умивальник і його основні типи

Умивальники класифікуються залежно від матеріалу, з якого вони можуть бути виготовлені, форми, конструктивного виконання, залежно від типу арматури змішувача.

Залежно від матеріалу умивальник може бути:

 • фарфоровий;

 • напівфарфоровий;

 • фаянсовий;

 • композитний (використання різних матеріалів, пов'язує для яких виступає акрил);

 • металевий (рідко).

Залежно від форми умивальник може бути:

 • напівкруглий;

 • овальний умивальник;

 • прямокутний;

 • трапецієвидний умивальник.

Залежно від місця розташування:

 • кутовий умивальник;

 • стандартного розташування.

Залежно від конструктивного виконання умивальник може бути:

 • із спинкою або без спинки;

 • з переливом і без переливу;

 • з вбудованою корзиною для білизни;

 • з вбудованою тумбою;

 • з вбудованою тумбою;

 • з поличками, дзеркалом і т.д.

Велике значення для умивальника має якість сантехнічного устаткування, тобто крана, сифона, зливного отвору. В цьому випадку умивальник переважний той, у якого якість цього устаткування і його довговічність знаходяться на більш високому рівні.

Умивальник також може використовуватися не тільки в будинку, але і спеціалізованих закладах. В цьому випадку умивальник класифікується за призначенням:

 • умивальник хірургічний;

 • умивальник для перукарні і т.д.

Умивальник також може бути з антибактеріальним покриттям (використовуються іони срібла).

Умивальник з сантехнічної кераміки

Умивальника необхідно вибирати залежно від дизайну вашої ванної кімнати, зручності і ергономічних якостей і деяких інших. Ми зупинимося на такому моменті як матеріал, з якого виготовлений умивальник. Від цього залежить і термін його служби, і багато його якостей.

Традиційно для виготовлення умивальників використовується сантехнічна кераміка. На сьогоднішній день - це фаянс і фарфор. Зовнішній вигляд умивальника, виготовленого з фарфору або фаянсу, практично однаковий. Проте, фахівці віддають перевагу фарфору, оскільки в його склад включені добавки, які забезпечують вищу щільність. Це означає, що на емалі немає пір і поява мікротріщин маловірогідна. Якщо умивальник має мікротріщини, отже, в них скупчується грязь, а це погіршує гігієнічні характеристики і вимагає ретельнішого прибирання.

Для додання необхідних властивостей фарфор і фаянс, з якого виготовляють умивальника, покривається керамічною емаллю, яка забезпечує стійкість до хімічної дії, збільшує термін служби умивальника, додає гладкість і міцність покриттю. Якщо умивальник відноситься до класу особливо якісних, тоді застосовують спеціальне покриття, яке має водо- і грязевідштовхувальні властивості.

До недоліків умивальників, виготовлених з фарфору і фаянсу, можна віднести велику вагу і крихкість. Тому при монтажі і експлуатації умивальник з сантехнічної кераміки слід оберігати від ударів.

Умивальник з композитних матеріалів

Останнім часом для виготовлення умивальників все більше використовується композит. Композит складається з наповнювача і що пов'язує. Як наповнювач використовується гранітний і кварцевий порошок, а як пов'язує - акрил. Звідси назва - акриловий умивальник або ванна.

Умивальник, виготовлений з композиту, має дуже високу міцність, твердість, стійкість до хімічної дії і температури. Слід зазначити, що умивальник з такого матеріалу неможливо подряпати або пошкодити навіть гострим предметом. Крім того, такий умивальник екологічно безпечний і може випускатися в самій різній колірній гаммі і формі.

Єдиним недоліком умивальника, виготовленого з композиту (наприклад, крісталіта), - це його ціна. Але термін служби і надійність з лишком його окупають .

Ми стисло зупинилися на типах умивальників і матеріалах, з яких може бути виготовлений умивальник. Сподіваємося, що це допоможе вам зробити правильний вибір.

Додаткова інформація
Дата: неділя, 23 травень 2010
Переглядів: 7181

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: