Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Знижки

Ravak SKCP4 - 80 GRAPE Білий
Ціна 477.00 429.30 +доставка У корзину
Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

STELRAD

Compact тип 22

Compact тип 22

Сталеві радіатори Stelrad Compact 22 клас виготовлені із катаної сталі. Виготовляються радіатори у великій кількості розмірів. Покритті антикорозійним покриттям, та пофарбовані у білий колір. Сталеві радіатори Stelrad Compact 22 до мережі підключаються боковим підключенням. Для встановлення радіатора у комплект входить кріпильна установка.

Compact тип 33

Compact тип 33

Сталеві радіатори опалення з боковим підключенням від голландського виробника Stelrad Compact 33. Радіатори виготовлені із катаного металу, погрунтовані з обох сторін та пофарбовані у білий колір. Радіатори Stelrad Compact 33 поставляються без терморегулюваних головок та мають у комплекті кріплення на стінку.

Novello тип 22

Novello тип 22

Низькотемпературні стальні радіатори Stelrad Novello 22 типу виготовлені з тонкого холоднокатного листового металу особливого маркування. Радіатори Stelrad Novello тип 22 укомплектовуються вентилем термоподачі. Стальні радіатори в стандарті виготовляються білого кольору (RAL 9010), фарба наноситься методом порошкового фарбування. Радіатори Stelrad Novello тип 22 - це відмінна якість за прийнятну ціну.

Новинки

Радіатори STELRAD

Низькотемпературні компактні радіатори з холоднокатоного тонкового листового металу товщиною 1 мм особливої марки по DIN 1623 з боковими козирками і верхньою кришкою у вигляді компактного блоку, ширина жолобків 33,3мм. Конвекційний лист приварений до водопровідних каналів.

Радіатор обезжирений, оброблений фосфатом заліза, пассирований, промитий і поґрунтований методом електрозанурюючого катафореза грунтовою сумішшю по DIN 55900, витриманий у гарячій сушці.

Кінцева обробка поверхні проведена високоякісним порошковим покриттям DIN 5590, нанесеним електростатичним методом та витриманий у гарячій сушці. Колір білий аналог RAL 9010.

Всі типи комплектовані кріпленням на задній стінці. Спаковані в готованому вигляді для монтажу в придатну для буд. майданчику обтискуючи плівку з ПВХ з картонним захистом кромок. Гарантія по якості по ISO 9000. Теплова потужність перевірена поDIN EN 442.Конструктивне виконання відповідає рекомендаціям BAGUV.