Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Унітаз

Унітаз, напевно, є одним з найдивовижніших і необхідніших досягнень людської цивілізації.
За багато років нічого принципово нового в зовнішньому вигляді унітазу не з'явилося: все те ж чаша унітазу, бачок, що змиває, і труба, що змиває, їх сполучає (яка, втім, в моноблоку). Багато в чому залишився тим самим і принцип дії унітазу, хоча деякі нововведення зробили роботу унітазу ефективнішої (наприклад, сифон).
Сучасні унітази виготовляються з фаянсу або пластмаси. У магазинах сантехніки можна зустріти фаянсові унітази різних країн-виробників. Найдешевший російський унітаз, що більш-менш відповідає вимогам сучасності. Широко поширені і добре купуються чеські і сумісні російський-італійські моделі. Достоїнствами чеських унітазів (вони ж - і недоліки!) є пластмасова арматура бачка, що змиває, яка, хоч і не іржавіє, недовговічна і недешева у разі заміни при поломці, а також мембранний поплавцевий клапан.
З одного боку, мембранний клапан дуже зручний, але, з іншого боку, він розрахований на чисту воду; тому мембрана в такому клапані часто не справляється з російською водою, багатою піском і іржею. Цей недолік, втім, легко усувається за допомогою чищення мембрани. Але, можливо, краще в цілях профілактики придбати водний фільтр?.
Якщо ви з скепсисом відноситеся до продукції колишніх соціалістичних країн, то все одно не підете без покупки: у магазинах широко представлені фаянсові унітази виробництва Франції, Італії, Іспанії, Бельгії, Голландії і інших країн.
Найбільш надійними вважаються унітази виготовлені в Швеції і Фінляндії. Вони мають неіржавіючу металеву арматуру бачка, що змиває, і кульовий поплавцевий клапан, забезпечений замість уразливої мембрани кулькою з неіржавіючої сталі, яка у разі протечки клапана легко віддаляється.
Додаткова інформація
Дата: неділя, 23 травень 2010
Переглядів: 3356

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: