Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Підвісні унітази

Унитаз подвесной Catalano Sfera 54 x 35Унітази без зливного бачка установлюють із міркувань економії простору у санвузлі.  Підвісні унітази із прихованим зливним бачком займають не багато місця, економлять площу приміщення та дають більше простору та комфорту відвідувачу. До того ж при встановленому підвісному унітазу значно полегшується прибирання приміщення, тому що не потрібно  обходити зі всіх сторін чашу унітазу, а лише протерти підлогу під унітазом вологою шваброю та і керамічна плитка почне сіяти. Ну загалом підвісні унітази настільки зручні в плані експлуатації, що не зрозуміло чому вони появились так пізно на території України. Популярність підвісні унітази получили не так вже і давно, кілька років тому, коли не тільки в маленьких ванних кімнатах почали монтувати такі унітази , але і великих зручних ванних кімнатах почали установлювати не стандарту підлогову сантехніку, а новітню підвісну. Такій популярності підвісних унітазів можуть позаздрити їхні попередники. До того ж підвісні унітази доволі елегантно дивляться, та й мають у деяких пропозицій незвичний дизайн. І все ж таки звернути увагу потрібно на підвісні унітази власникам не великих ванних кімнат та санвузлів, як правило в таких приміщеннях немає багато місця та при заходженні в такі санвузли відвідувач впирається відразу у двері. Бачок зливу підвісного унітазу монтується і стіну, або у фальш стіну, таким чином у ванній кімнаті чи санвузлі утворюється більше місця, приблизно на 20-25см, на відміну від того якби там стояв унітаз з бачком.  Якщо ж унітаз монтується на фальш стіну то тоді у неї ще і можна заховати усі комунікації. Але якщо фальш стіна тягнеться не до самого подолка , а до середини стіни, то на ній ще і буде зручна полиця, де можуть зберігатись різні засоби для прибирання.

Унитаз подвесной Kolo EgoПрихованим бачком зливу можна комплектувати не тільки підвісний унітаз, але і підлоговий. Але для підвісного унітазу потрібна інсталяційна система, на відміну від пристінних унітазів, для яких потрібно встановити тільки зливний бачок. Металеву раму інсталяційної системи установлюють у потрібне місце, після чого обкладають цеглою чи обшивають гіпсокартоном, зверху обкладають плиткою так, що лишається тільки вивід для підвісного унітазу, штирі для кріплення унітазу, та місце де монтується зливна кнопка.  До речі  шпильки що будуть тримати підвісний унітаз спроможні витримати навантаження у 500 кг.  То того всього змонтований у стінку зливний бачок майже безшумний, тому що обробка фальш стіни керамічною плитку служить добрій шумоізоляції під час набору води у бачок.

Інсталяційні системи як правило мають штирі для кріплення підвісного унітазу і певній висоті, що не дуже зручно, тому що ріст різних людей різний, тому і хочуть монтувати підвісний унітаз на різній по зручності висоті. Та виробники для більш зручного монтування та для різновиду дизайну  у ванній кімнаті створили конусні інсталяційні системи для монтування підвісного унітазу і кут ванної кімнати. Що правда ціна таких інсталяційних систем  які монтуються у кут не мала, але якщо річ іде про комфорт то діло того варте.

Монтажный блок для подвесного унитаза Geberit Duofix UP320При купівлі підвісного унітазу та інсталяційної системи із прихованим бачком, майже усіх покупців цікавить питання, що робити якщо у зливному бачку щось вийде із ладу? Дивлячись об’єктивно, то все вірно як його замінити якщо він замурований. Виробники відповідають, що це не проблема, конструкція прихованого зливного бачка така , що при поломці якої небуть деталі її без проблем можна замінити через отвір де монтується зливна клавіша. До того ж це простіше буде зроблено що весь зливний бачок зроблений не із кераміки а із пластику. Після ремонту відповідної частини у бачку, її так само буде легко встановити через той же самий отвір що і було знято деталь. Але чесно кажучи ремонт вашому зливному бачку скоро не грозить, виробники дають на свою продукцію не малу. До того ж виробники підвісних унітазів дають на свою продукцію гарантію від 3 до 5 років.

Що стосується кнопки зливу для бачка прихованого монтажу, то для у всіх виробників переважно – вона включає в себе дві кнопки. Перша частина для малого зливу 3-5 літрів, а інша для більшого зливу 6-10 літрів. Так виробники Європи стараються берегти воду. Потрібно сходити по маленькому то нажимаємо ту частину кнопки що зливає менше води. Але якщо потрібно вирішити глобальні проблеми – тоді і води використовується більше. Погодьтесь що такий перерозподіл доречний і для України, в часи збільшення тарифів.  Компанія Леостиль пропонує підвісні унітази у Львові таких виробників: Catalano (Італія), Roca (Іспанія), Simas (Італія), Laufen(Італія), Kolo(Польща), Flaminia (Італія) та інші.  Також пропонуємо інсталяційні системи, зливні бачки прихованого монтажу, та кнопки змиву Geberit, Viega, Schell, Grohe.

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 17 січень 2011
Переглядів: 5661

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: