Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Підлогові унітази

Унитаз напольный Kolo EgoВи прихильник класичного стилю?Придбання стоячого унітазу стане правильним рішення при оформленні інтер’єру ванної кімнати.

Підлогові унітази можна розділити на пару груп – унітази з вертикальним, горизонтальним та косим виводом, унітази з бачком який ми бачимо візуально, та унітази із прихованим бачком, а також унітази із високо піднятим бачком зливу, такі унітази здебільшого випускаються у стилі ретро. Завдяки різноманітності продукції унітазів на ринку, у любої із перечислених груп є багато моделей, які відрізняються по кольору, формі дизайну та декоруваннями. До того ж зараз не складно вибрати унітаз із гламурним дизайном та незрозумілим покриттям кольору, тому такі диковинки як скляний зливний бачок, який схожий на акваріум, чи колір унітазу буде імітувати шкіру крокодила. Теж саме зараз безліч пропозицій по сидіннях для унітазу, ви можете вибрати дерев’яне сидіння, чи сидіння з підігрівом, а також сидіння з функцією плавного автоматичного закривання. Звичайно такі унітази з елементами екзотики будуть куштувати вам досить таки круглу суму. Але традиційні моделі відомих брендів також можуть вам обійтися не дешево.

 

Як же вибрати правильно унітаз?

Унитаз напольный Meridian - N ROCAДля початку визначимо площу приміщення де будемо монтувати унітаз. Якщо мало місця у приміщенні найкраще підійде підлоговий унітаз із прихованим бачком зливу, або підвісний унітаз. Якщо ж все таки площа приміщення досить велика, потрібно визначитись із вивідною трубою, все ж таки розташування каналізаційної труби змінити важче ніж підібрати унітаз під вже існуючу каналізаційну трубу. В старих будинках епохи союзу каналізаційні труби виводились під кутом 45 градусів – тому потрібно буде підібрати відповідну модель унітазу, яких зараз на ринку виробляють не так вже і багато. Якщо у вас вивід каналізації вертикальний то це дає вам змогу установити унітаз впритул до стіни що в свою чергу економить місце. Горизонтальний вилив в унітазі найбільш розповсюджений, тому з таким виводом проблем з вибором моделі не буде, адже в кожній серії кераміки що пропонують виробники присутні такі моделі. І так з виводом визначились, тепер розберемо конструкцію унітазу. Конструкція унітазів буває двох видів: у вигляді воронки та з полицею. Унітаз з полицею рахуються більш комфортними так як гальмують сплеск води, але їх важче чистити. Тому унітази такої конструкції переважно виготовляють із фарфору. В порівнянні фарфор більш щільний матеріал на відміну від фаянсу, та має менш пористу поверхню, що забезпечує підтримувати унітаз у первозданному кольору.

Ну і на кінець над чим слід поміркувати ще при виборі підлогового унітазу так це бачок зливу. Бачки розміщуються кількома способами, бачок який монтується на чаші унітазу,  зараз такі унітази називають компактами або моноблоками. Також слід відмітити що бачки поділяються ще за подачею води,  найбільш поширеніше це бокове та нижнє підключення. Вроді би яка різниця звідкіля буде набиратись вода, але від цього і залежить рівень шуму бачка під час набирання в нього води. І якщо стіни будинку чи квартири тонкі, і проходження через них звуку прекрасне, то спеціалісти радять все ж таки вибирати бачки із нижнім підводом води. Такі бачки рахуються безшумними.

 

Від чого ж таки залежить ціна унітазу?

Чаша унитаза Meridian - N ROCA компактПерш за все це відомість бренду який випустив унітаз, популярні бренди як правило коштують дорожче ніж невідома продукція якоїсь сумнівної фабрики. І діло не втому що доводиться переплачувати за бренд, більш дорогі унітази комплектуються якісними механізмами в зливному бачку, так що він прослужить вам хорошу службу. Дорогі унітази як правило зроблені із фарфору, який покритий спеціальними слоями, які допомагають зберегти його первозданний вигляд досить довго та забезпечують полегшену чистку. Також такі унітази як правило оснащені системою подвійного зливу 3 та 6 літрів, або душем для інтимної гігієни.

На кінець нашого огляду відмітимо, що імпортна сантехніка, в тому числі і підлогові унітази, не пристосовані для нашої води, тому при покупці такого унітазу слід задуматися про відповідний фільтр для води. У інакшому випадку через деякий час експлуатації унітазу можливі виходи із строю механізми зливу води, а також рижі плями від ржавої води.

Додаткова інформація
Дата: неділя, 16 січень 2011
Переглядів: 5554

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: