Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Керамічна плитка

Керамічна плитка – найпопулярніший матеріал для облицювання кухонь чи ванної кімнати. В теперішній час облицювання плиткою поширилось і на вітальню, і навіть на жилі кімнати. З кожним днем популярність керамічної плитки зростає, і це не дивно бо керамічна плитка дуже гарно виглядає і до того ж легко доглядається, а саме головне це її міць. Всі позитивні якості керамічної плитки оцінили ще у давнину.

Першу керамічну плитку почали виготовляти в Азії, що правда вона тоді нагадувала мозаїку великого розміру і завбільшки сьогоднішньої цеглини. А шар глазурі який наносився на плитку був завтовшки сантиметр, і уже у ті часи люди прикрашали плитку різними візерунками, будь то звірі чи люди чи фігури придумані людьми.

З того часу пройшло багато, і та керамічна плитка що була колись не зовсім то і похожа на теперішню. Сьогодні керамічна плитка це тонкі пластини різних розмірів та конфігурацій. Сьогодні для виробництва керамічної плитки змішують різні види глини, піску та додають різноманітні домішки для підвищення міцності та витримки керамічної плитки до зносу. Керамічну плитку обпалюють в печах при великих температурах.

Одноразове обпалення плитки  - це процес виготовлення при якому підготовлена суміш пресується,  накладається на неї глазур і тоді обпалюється при високій температурі. До плиток такого виробництва можна віднести клінкерну плитку. Дворазове обпалення  як правило це процес обпалення керамічної плитки двічі. Першого підготовлену суміш обпалють, після наносять на обпалену плитку глазур і тоді ще раз відбувається процес обпалення. Виробництво так званого процесу дворазового обпалення більш затратне і тому керамічна плитка такого виготовлення значно дорожча за плитку одного обпалення. До керамічної плитки подвійного обпалення можна віднести  маджоліку, фаянс, бікотура і т.д.

Крім процесів виготовлення керамічна плитка ще розрізняють по наявності на поверхні плитки глазурі, тому і поділяють керамічну плитку на глазуровану та неглазуровану.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 02 грудень 2010
Переглядів: 4715

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: