Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

SPA басейни

Портативні

Портативні

Переносні гідромасажні басейни spa роблять можливим насолоджуватися достоїнствами гідромасажа як прямо на вулиці, так і в купальних салонах середньої величини, гарантуючи розслаблення, старе добре відновлення і здорові енергії вже після щоденного стомлення і стресів.

Стаціонарні

Стаціонарні

Багатомісні стаціонарні гідромасажні басейни spa беруться належним частому устаткування готелів, аквапарків, курортів або косметичних кабінетів, а ще дачних особнякой і таунхаузов. Широкий асортимент форм і розмірів гідромасажних басейнів дає можливість вибрати модель, маскимально що відповідає характеристичним домаганням. Фільтрувальне і гідромасажне устаткування встановлюється в окремому приміщенні або просто під spa басейном, виходячи з выбраного варіанту спа басейна.

Новинки

Портативні та переносні спа басейни

Гідротерапія – найефективніша форма сучасної терапії, і одна з найстаріших форм лікування багатьох захворювань. Найперше гідротерапію було у пом’януто у 15 ст. до н.е. А великий арабський лікар писав  - якщо займатись фізичними вправами, вести здоровий спосіб життя, приймати регулярно баню, то не потрібно буде ніяких лікарських препаратів.

Тепер рахується що основоположником такого методу лікування був Німецький священик Кнейп, котрий вилічив себе від захворювання у холодних водах річки Дунай. Він перетворив лікування водою у систему, яку потім відобразив у книзі яка була видана у 1887 році. І після чого ще побачила світ у 60 виданнях.

Найперший гідромасажний басейн Спа було випущено фірмою Джакузі, яку заснували брати Джакузі, вихідці із Італії. Перший спа басейн побачив світ у 1968 році. Основу гідромасажу започаткував один із сімох братів, який намагався вилікувати свого сина від ревматичного артриту. В той час брати Джакузі займались виробництвом промислових насосів. Ідея гідротерапевтичної ванни заключалась в тому, щоб підсилити ефект гідротерапії на тіло людини. Було підсилено за допомогою насосів ефект тиску води на тіло, який було поміщено безпосередньо у ванну. Вже пізніше ці всі пристосування було виведені за межі ванни і вода у ванну подавалась по спеціальних шлангах. Ось так світ побачив сучасний гідромасаж джакузі – масивний гідромасажний басейн спа із насосом який подавав воду у різних напрямках. Тому зараз якщо говорять про Спа басейн чи гідромасажну ванну люди часто називають це одним словом – джакузі.