Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
20.03.2017

Асфальтные работы: соотношение цены и качества

Асфальтирование дорог, парковок, подъездных площадок, трасс, пешеходных дорожек – это непростой, технически сложный процесс. Чтобы покрытие было долговечным, нужно использовать только качественные материалы и профессиональную технику.

17.02.2017

Основные преимущества и недостатки эксплуатации погружных насосов

Погружные насосные агрегаты используются для поднятия воды со скважин и различных водоемов. Такого типа насосное оборудование существует в двух вариантах: скважинные и колодезные.

09.02.2017

Прихожие, шкафы-купе через интернет: быстрый выбор функциональной мебели

Найти подходящий шкаф-купе или оформить прихожую можно с помощью специализированного интернет-магазина. Эксперты рекомендуют достойную и надежную мебель в разных дизайнерских решениях

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

NOVELLINI

Новинки

NOVELLINI

Novellini - італійський виробник товарів для ванної кімнати. Широко відомий на світовому ринку. Спеціалізується на виробництві душових кабін, гідромасажних ванн і широкого спектру аксесуарів для них. Товари Novellini володіють високою якістю, заставою якої є сучасні технології, високоякісні матеріали і сировина. Вся необхідна сировина вироблятися безпосередньо на виробничих майданчиках компанії, за рахунок чого Novellini удалося понизити собівартість продукції, зробивши її ціни дуже привабливими для покупців. Не обійшли фахівці компанії своєю увагою і питання дизайну продукції. Можна з упевненістю заявити, що продукція Novellini відрізняється вишуканою красою виконання, що втім, не заважає їй залишатися на подив зручної в експлуатації. Відмінно продумані технічні рішення дозволять відвернутися від дріб'язкових проблем і насолоджуватися прийомом душу або ванни, де декілька видів масажної дії знімуть напруженість і допоможуть розслабитися.