Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Сантехніка HANSA - Особливості бренду.

HANSAНа протязі ось вже півстоліття сантехніка і сантехнічна арматура від Німецького виробника HANSA є еталоном якості не лише на території Німеччини, але і у всьому світі. HANSA - це функціональна арматура для устаткування ванної кімнати, також змішувачі HANSA мають оригінальне дизайнерське оформлення. З самого початку основи компанії HANSA, концерн приділяв величезну увагу до якості вироблюваної сантехніки. Концепція HANSA - це: максимальні надійність, комфорт, довговічність в експлуатації і функціональність. Саме по цьому, сантехніка HANSA користується величезною популярністю у споживачів у всьому світі. Інноваційні технології, перевірені довгим часом, а також високоякісні і екологічно чисті матеріали, вживані у виготовленні змішувачів HANSA не залишать байдужим жодного покупця. HANSA - це не просто якісна сантехніка. Це ціла концепція і навіть може бути образ життя, поміщені в незмінних, : справжню німецьку якість, стильний дизайн і максимальну функціональність. Ще одна особливість арматури HANSA - це економічність, кожен змішувач або устаткування HANSA оснащені системою що дозволяє економити витрату споживаної води. Що дуже актуально у наш час, оскільки ресурси нашої планети не безмежні. Якість сантехніки HANSA також відображується і в конструкції змішувачів. Починаючи з класичних форм в дизайнерському оснащенні арматури HANSA і закінчуючи иновационно новими формами, німецький концерн HANSA пропонує широкий асортимент вишуканого дизайнерського рішення для устаткування ванної кімнати. Дизайнерського рішення, який був удостоєний численних премій і нагород за декілька десятиліть існування компанії HANSA. Завдяки складній технології досягнутої концерном за довгі роки, а також ретельно розробленому дизайну, сантехніка концерном є еталоном економії води, максимального зниження шуму, гігієнічних характеристик і максимальної довговічності. Деталі і інноваційні матеріали вживані у виготовленні сантехніки, дозволяють значно довше експлуатувати сантехнічну арматуру HANSA.

Функція HASAECO використовувана в багатьох колекціях арматури HANSA дозволяє значно понизити витрати енергетичних і водних ресурсів, об'єм споживаної води регулюється спеціальною двоступінчатою системою. З допомогою, якій можна скоротити витрати до п'ятдесяти відсотків. Також шумність роботи сантехніки HANSA визначається по класу 1, що прирівнюється до шуму цокання наручного годинника. Конфігурація форсунок і аераторів значно знижує рівень шуму сантехніки HANSA. А застосування екологічно чистих матеріалів виключить ризик забруднення води. Також варто відмітити, що уся сантехніка HANSA має спеціальне зносостійке, хромоване покриття (chromduratex). Що дозволяє змішувачам і душам HANSA виглядати також як і в перший день придбання. Сітки ручних душей і душових форсунок оснащені антивапняною системою. Що дозволяє не скупчуватися такою, що міститься у воді винищити на соплах форсунок. Також варто відмітити, що уся сантехніка HANSA володіє п'ятирічною гарантією на усі сегменти і деталі, будь то покриття змішувача або внутрішні механізми або технічне оснащення змішувачів і душей. Що робить сантехнікові HANSA ще привабливіше серед інших виробників.

Додаткова інформація
Дата: середа, 25 серпень 2010
Переглядів: 4935

comments powered by Disqus