Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Сантехніка Duravit

Duravit (сантехніка і меблі для ванної кімнати) - це гарантированнее німецька якість. І цим усе сказано. Особливо, якщо йдеться про виробника, який відмічає двовіковий ювілей!

Щоб придбати сантехніку Duravit, звертайтеся в наш інтернет-магазин сантехніки. Зупинивши свій вибір на Дюравіт, ви можете бути упевнені в тому, що зробили відмінне придбання!

Компанія Duravit веде відлік своєї історії з 1817 року. А вже в 1842 році на світовому ринку з'явився знаменитий санфаянс Duravit, і з тих самих пір сантехніка Дюравіт не здає своїх міцних лідируючих позицій.

При цьому Дюравіт не перестає змінюватися, наслідуючи новітні тенденції. Компанія співробітничає з провідними дизайнерами і постійно займаються розробкою нових технологій. Сантехніка Duravit відрізняється величезною різноманітністю. Але, змінюючи концепції і дизайни, створюючи під маркою Duravit раковини, унітази, пісуари, біде, ванни, душові кабіни і меблі для ванних кімнат, Дюравит ніколи не зраджує своїй головній ідеї: сама краща якість за найрозумніші гроші.

У нашому магазині ви можете придбати під маркою Duravit : унітази, раковини, ванни, і навіть душові кабіни.

Ванни Duravit оснащуються однією з п'яти гідромасажних систем на вибір. Чого тільки не може ванна Duravit! Створена Duravit ванна навіть масажує вас струменями заданої температури!

Биде Duravit. Створювані Duravit біде і пісуари відрізняються такою різноманітністю моделей, що легко впишуться в будь-який інтер'єр.

Унітази Duravit. Овальні або прямокутні, підлогові і підвісні унітази Duravi, з бачком або без бачка, білі і кольорові. Вибрати унітаз Duravit буде непросто, адже в колекціях Duravit унітаз може бути абсолютно різної форми і кольору.Раковини Duravit. Кожна раковина Duravit - витвір мистецтва! Кожна створена Duravit раковина призначена для того, щоб бути бездоганною!

Душові кабіни Duravit - вибір для істинних знавців в питаннях якості і краси. Створені Duravit душові кабіни мають функцію гідромасажа і турецької лазні, а душовий піддон Duravit з унікального матеріалу дуже комфортний при використанні і зовсім не ковзає.

Меблі для ванни Duravit. Меблі для ванної кімнати Duravit також відповідають усім стандартам справжньої німецької якості. Меблі Duravit відрізняють також вишуканий дизайн і приголомшлива функціональність.

Різноманітність продукції Дюравіт дозволить вам знайти серед колекцій ту, яка з легкістю впишеться саме у ваш интерьер.
Додаткова інформація
Дата: середа, 25 серпень 2010
Переглядів: 4817

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: