Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Санфарфор чи санфаянс

Умывальник 65 Simas E - lineВироби для ванни виготовленні із сантехнічної кераміки або фарфору, об’єднують під назвою із загальним значенням – санкераміка. Таким чином до сан кераміки можна віднести такі відповідні прибори ванної кімнати як унітаз, біде та умивальник. Далі  у тексті мова піде про те чим можна відрізнити вироби із сан фаянсу та сан фарфору. У чому відмінності матеріалу з якого виготовляються прибори ванної кімнати. Що підійде саме для вас і для вашої ванної кімнати, ну і звісно ще потрібно зважити на ціну.

Вироби із сан фаянсу.

Вироби із санфаянсу виготовляються із білої глини, вони мають дрібнопористу структуру. На відміну від виробів з фарфору цей матеріал володіє більшим показником поглинання води, тому такі вироби покривають шаром глазурі. Саме нанесення глазурі на поверхність ванних виробів дає сан кераміці відмінну вологостійкість. Глазуровані вироби зберігають свій первозданний вигляд, оскільки її глазурована поверхня не схильна до помутніння, а колір таких виробів як правило не схильний змінюватись.

Стінки виробу із сан фаянсу досить тонкі, аби не створювати враження масивного виробу, але в той час товщина виробу приблизно 1 см. Тому вироби з сан фаянсу доволі міцні та можуть служити вам досить таки довгий час.

Вартість сан фаянсового виробу інтер’єру, як правило нижча ніж у такого ж виробу вироблено із сан фарфору. Проте слід відзначити такий факт, як марка виробу, тому ціна виробу відомого виробника буде надто значно вищою від виробу невідомої фабрики.

Вироби із сан фарфору.

Санфарфор виробляють із білої глини , кварцу та польового шпату. Додаткові елементи що входять до його складу забезпечують йому високу щільність, коефіцієнт поглинання в десять разів менший ніж у сан фаянсу а також міцніші характеристики, що відповідно збільшують довіру до виробу.

Гладка поверхня виробу із санфарфору краще відбивається від забруднення та різноманітних запахів. Цей матеріал за рахунок однорідної структури відмінно чиститься від забруднення, за такими виробами не складно доглядати, запобігаючи появленню вапнякового нальоту.

Експерти стверджують що вироби із сан фарфору міцніші, а ніж вироби із сан фаянсу, але у цьому також немає і сильної різниці. Скажімо якщо ви впустите цеглину  чи молоток на унітаз із сан фарфору то не побачите великої різниці , якщо ви впустите такий же предмет на виріб із санфаянсу.

Так само як і вироби із санфарфору, вироби із санфаянсу покриваються такою ж емаллю, тому проблематично визначити із візуальної точки зору матеріал виробу, що захований під шаром нанесеної глазурі. Тут уже вам допоможе продавець - консультант, або стане в допомозі каталог виробника з описом продукції.

При виборі виробів із санкераміки, майте на увазі що обидва варіанти виробів можуть бути покриті спеціальним шаром який відштовхує забруднення. Придбання такого виробу безсумнівно обрадує господиню, тому що відмінне покриття не дозволяє забруднити відповідні предмети, і до того ж вони відмінно чистяться під час прибирання.

 

Додаткова інформація
Дата: понеділок, 28 лютий 2011
Переглядів: 6403
Додаткова інформація по посиланню: http://leostyle.com.ua

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: