Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Рушникосушки Terma

Полотенцесушитель Terma Dexter 1220 * 500За останні роки рушникосушки Terma польського виробника Terma Technologie твердо посіли своє місце на ринку, зайнявши своє місце серед вітчизняних виробників рушник осушок і таких грандів виробників рушник осушок як Kermi та Arboni.

Відразу потрібно помітити, що водяні рушникосушки польського виробника Terma Technologie використовуються лише для монтування в замкнуті системи опалення, тобто у для установки в приватних будинках та котеджах, і ніяк не призначені для монтування у багатоповерхових будівлях з центральним опаленням.

За час перебування на ринку України виробник рушникосушок Terma Technologie значно покращив не тільки дизайн продукції, але і її функціональність. Було вироблено численну кількість  блоків керування для тенів, нагрівальних елементів, із поєднанням прекрасного сучасного дизайну та широким вибором функцій:

  • Регулювання температури в діапазоні 30 – 60 градусів
  • Показ температури та часу
  • Таймер для перемикання температурних режимів  

В майбутньому виробник планує можливість підключення в рушикосушках Terma Technologie можливість скритого, прихованого монтажу.

Симетричність рушникосушок Terma Technologie дозволяє підключити продукт з різних сторін, будь то права чи ліва сторона. У рушникосушки Terma Technologie є можливість монтування нагрівального елемента потужністю 200Вт та вище, принцип роботи такого елементу простий, він такий самий як і принцип роботи масляного радіатора, відбувається циркуляція теплоносія. В даному випадку антифризу, в основі якого є пропіленгліколь , допущений до застосування в харчовій промисловості.

Говорячи про кріплення рушникосушок Terma Technologie то слід відмітити те, що  в деяких моделях кріплення можливо розмістити на будь якій частині площини рушникосушки Terma Technologie. що дозволяє без зайвих зусиль змонтувати рушникосушку Terma Technologie  в потрібне місце не змінивши інтер’єр ванної кімнати чи санвузла.

Інтернет магазин Леостиль пропонує рушникосушки Terma Technologie у Львові.

Додаткова інформація
Дата: субота, 15 січень 2011
Переглядів: 6836

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: