Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Радіатори опалення Stelrad

Novello тип 22На сьогоднішній день нідерландська компанія Stelrad – визнана лідером на ринку продуктів для опалення. Компанія відома своїми стальними високоякісними радіаторами, що випускаються компанією уже понад 100 років. Фабрика по виробництву радіаторів опалення Stelrad була заснована в Нідерландах у 1925 році. Компанія Stelrad входить у концерн Caradon Heating Europe, головний офіс якого знаходиться у Великобританії.

Сучасний дизайн радіаторів опалення Stelrad, висока економічність виробів, компроміс між конвекційною та випромінювальною дією забезпечують у опалювальному приміщенні максимальний комфорт та затишок. Радіатори опалення Stelrad стали незамінними у проектуванні житлових будинків, а також громадських будівель із системою опалення закритого типу.

Радіатори опалення Stelrad виготовляються з сталевого листа. Перед тим як виготовити радіатор, сталевий лист проходить ряд обробок до яких входять: знежирення, промивання та ґрунтування катодним методом із повним зануренням, а також пасивація. Після радіатор піддають фарбування порошковим методом та випаленню. Кінцева стадія обробки включає в себе багатошарове фарбування порошковим напиленням. Завдяки всім цим процедурам радіатори опалення Stelrad будуть служити вам довгі роки, та підтримувати ідеальний зовнішній вигляд та простий догляд за радіаторами.

Наш інтернет магазин Леостиль пропонує вам сталеві радіатори опалення Stelrad по найкращих цінах. В нашому асортименті присутні радіатори Stelrad Novello з нижнім підключенням та Stelrad Compact з боковим підведенням для підключення. Сталеві радіатори Stelrad Novello укомплектовані термостатичним краном. Радіатори серій Stelrad Novello та Stelrad Compact в комплекті ідуть із кріпленням для стінки.

Додаткова інформація
Дата: субота, 15 січень 2011
Переглядів: 4386

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: