Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Інсталяційний комплект Grohe Rapid SL (4 в 1)
Відвідувач

Попередження: HTML не підтримується!

ПОГАНО ДУЖЕ ДОБРЕ
captcha

GROHE

GROHE

Німецька фірма Grohe упродовж декількох десятиліть працює над тим, щоб всюди, де потрібна вода, зробити її використання приємніше, економічніше і безпечніше.

Визнана якість продукції зробила Grohe провідною сантехнічною маркою.

Високоякісні змішувачі, душові системи, аксесуари пропонують, завдяки своїй своєрідній формі, різноманітні можливості.

Абсолютно не має значення наскільки мала площа ванної кімнати : монтажні системи Grohe - це оптимальна основа для сучасної архітектури ванної кімнати.

Компанія Grohe, відома з 1930-х рр. минулого століття, сьогодні є світовим лідером у виробництві високоякісної сантехніки, а також термостатичних кранів, устаткування для ванн і душових кабін.

Компанія Grohe була заснована Фрідріхом Грое в1936 року. На момент відкриття представництва продукція фірми активно продавалася вже більш ніж в 150 країнах. Успішно діяли дочірні підприємства у Франції, Австрії, Голландії, Данії, Польщі, Португалії, Канаді, Японії і Таїланді. Фірма постійно удосконалює якість, функціональність і дизайн своїх товарів. На питання, що ж допомагає Grohe так успішно розширювати свій бізнес, у фірмі дають просту відповідь - "справжню німецьку якість", яка працює краще за всяку рекламу. За красивими словами стоять цілком реальні дії.

Якість досягається завдяки постійному тестуванню різних параметрів виробів на всіх стадіях виготовлення. І роблять це німці з неймовірною педантичністю.