Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Фасадна плитка Paradyz Aquarius 24,5x6,58 beige

Інформація
Продукт ID:8983
Виробник:Paradyz
Товар був доданий в наш каталог четвер, 09 червень 2011
Доставка +доставка
Ціна товару
6.55
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
останній наступний Товарів в даній категорії:20

Paradyz

Paradyz

Торгова марка Paradyz відома у багатьох країнах світу. Продукти фабрики виставляються у самих більших торгових заходах, пов’язаних з виготовленням та продажем керамічної плитки. З 2001 року фабрика представляє польський ринок на міжнародній арені беручи участь на престижній виставці керамічної продукції CERSAIE яка проводиться в Болоньї.

На протязі існування фабрики продукція фабрики посіла на ринку кераміки свій конкретний і неповторний стиль. Керамічна плитка відрізняється сучасним дизайном, прискіпливе відношення до деталей, а також представлення комплесних рішень у колекціях та декоративних деталях. Що дає необ’ємні можливості для створення інтер’єрів. Виробник Grupa Paradyz представляється як єдиний виробник Польщі і один з виробників Європи що випускають ратифіковані колекції плитки розміром 97,7х32,5.

В процесі виробництва на фабриці використовують сучасне устаткування, які розташоване на п’яти фабриках, а також сучасне устаткування, та строге дотримання якості міжнародних стандартів.

При сукупності польського капіталу та польських спеціалістів виникає продукція, яка користується популярністю в багатьох країнах світу. Над досягненням успіхів компанії трудяться 1600 чоловік на двох компаніях, які створюють групу Grupę Paradyz.

Клієнтами компанії Paradyz являються суб’єкти, які цінять красоту та елегантність, слідкуючи за плином моди у світі в області виконання проектування та створення інтер’єру. Цьому сприяє великий вибір продукції компанії Paradyz до якої входять безліч  керамічних плиток та декорацій різноманітних розмірів та кольорової гамми, керамічна мозаїка, клінкерна плитка та технічний грес.