Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До

Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Акрилова ванна Artel Plast Чеслава 1200х1200

Інформація
Продукт ID:8628
Виробник:Artel Plast
Товар був доданий в наш каталог четвер, 19 травень 2011
Доставка +доставка
Ціна товару
197.40
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
Ця модель має усі атрибути і переваги кутової ванни, займаючи значно менше місця, чим аналоги. Діагональне розташування купальної частини ванни забезпечує достатній простір, не утрудняючи рухів при купанні, а підголовник підтримує при цьому голову у природному положенні. Поличка для сидіння дозволяє зручно розташувати необхідні приладдя або комфортно приймати процедури. Ця модель стане вдалим придбанням для тих, хто хоче отримати більше простору при купанні, не роблячи при цьому зайвих витрат.
Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:75

Artel Plast

Artel Plast

Історія підприємства бере свій початок в 2000 році. Саме тоді невелика група ентузіастів, побувавши в Польщі, дізналася про технологію виробництва виробів з акрилу і склопластика. Вирішено було створити невелике підприємство по виробництву акрилових ванн і піддонів в Україні. Перше навчання відбувалося в Польщі. Потім, запросивши польських фахівців, вже на місці переймали практичний досвід і інформацію. Усе виробництво розпочиналося з цеху в 60 кв.м., де працювала невелика група фахівців і робітників.

Саме такий колективний, "артільний" тип роботи заклав основи філософії роботи майбутньої компанії і визначив назву підприємства "АРТЕЛЬ ПЛАСТ".

Досвід приходив не відразу. Складнощі були в недоліку інформації. Вивчався досвід і технології відомих європейських компаній, організовувалися практичні семінари для підвищення кваліфікації співробітників.

За 10 років роботи на українському ринку компанія пройшла шлях від невеликого підприємства до великого виробництва площею в 1400 кв.м, високою якістю виконуваних робіт, асортиментом виробів, що постійно розширюється.

Уся продукція "АРТЕЛЬ ПЛАСТ" відповідає прийнятим в Україні і Європі стандартам якості і має повний пакет необхідних документів.