Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До

Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Рушникосушка Terma Koral 860 * 600

Інформація
Продукт ID:6372
Виробник:Terma Technologie
Товар був доданий в наш каталог середа, 29 грудень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
158.00
Кількість:
Теги
 • Опис
 • Параметри
 • Відгуки
Koral - радіатор унікального характеру. Відмінно розроблені деталі і пропорції роблять радіатор універсальним. Радіатор відмінно буде виглядати в класичному дизайні інтер'єру чи сучасному дизайні ванної кімнати чи кухні.
Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

  • Оцінка: 4 з 5 зірок!
  • Автор: Відвідувач
  • Дата: 2013-02-04 10:14:45
  There\'s nothing like the relief of finding what you\'re loiokng for.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:31

Terma Technologie

Terma Technologie

Компанія Terma Technologie була заснована фірмою Terma E. Brylowski у 1991 році. Із самого початку основним напрямком діяльності являлись системи утеплення. Основними продуктами являлись дизайн радіатори, рушникосушки для ванних кімнат, в основному продукти які використовують трубчату технологію виробництва.

Наполеглива діяльність компанії Terma Technologie сприяла визнання виробника на світовому ринку. В 1995 році важлива подія в компанії - від'єднання Terma- Trade від основної компанії. Новоутворена компанія взяла на себе роль дистриб'ютора конвекторних радіаторів та рушникосушок. Завдяки інтенсивній роботі як на польському так і на міжнародному ринку компанія значно розширила свій асортимент товару ввівши у виробництво електронагрівачі, комплектуючі для радіаторів. Що призвело до зросту продажів.

В 2003 році дві компанії знову воз'єднуються в результаті чого утворюється компанія TermaTechnologieSp. В результаті злиття цих двох компаній за визначеною стратегією сприяє росту іміджу компанії на ринку. В цей час багато сил вкладено на розробку нових ідей. І з 2004 до 2006 було введено у виробництво серія сучасних електронагрівачів.

За багаторічну діяльність компанія Terma Technologie була нагородженна багатьма престижними нагородами. Серед них: "Дизайн року", "Радіатор року", "Якість року", "Золотий інсталятор" та інші.