Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Керамічний декор Polcolorit STELLA BEIGE KROPLE "B" 250X500

Інформація
Продукт ID:5909
Код товару:DN250X500-1-STELLA BE K B
Виробник:Polcolorit
Товар був доданий в наш каталог четвер, 02 грудень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
10.71
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:9

Polcolorit

Polcolorit

Польська фабрика керамічної плитки Polcolorit має більш ніж 25-річну історію. 5 травня 1984 року компанії була видана ліцензія на комерційну діяльність. З цього періоду і бере початок діяльності фірми, що займає лідируючі позиції в рейтингу польських плиткових фабрик. Італійська компанія Ceramika Marconi з самого початку випуску керамічної продукції на заводі Polcolorit є координатором його діяльності. Саме італійський досвід по частині виробництва керамічної плитки, її просування і реалізації вивів діяльність компанії Polcolorit на високий світовий рівень.

Фабрика "Polcolorit" виробляє широкий спектр керамічної продукції самого різного стильового і жанрового напряму. У 2003 році виробництво компанії "Polcolorit" одним з перших у керамічній галузі Польщі було сертифіковано за стандартом ISO 9001. З 2006 року компанією "Ceramika Marconi" на підприємстві "Polcolorit" вводиться комплексна система контролю якості продукції, безпеки праці, охорони здоров'я співробітників на робочому місці і дотримання норм екологічної безпеки.

Керамічна плитка фабрики Polcolorit виготовляється на якісному європейському устаткуванні з урахуванням усіх вимог і норм сучасного високотехнологічного виробництва. Завод фірми обладнаний новими печами і пресовими установками від компанії Sacmi, автоматизованими конвеєрними і формувальними лініями виробництва Barberi & Tarozzi, а також сортувальним устаткуванням фірми Nuova.

Багаторічний досвід компанії на ринку керамічної плитки, довіра постійних клієнтів і велика кількість сертифікатів і міжнародних нагород, присвоєних продукції фабрики Polcolorit не залишають сумнівів навіть у найзакореніліших скептиків. Продукція Polcolorit гідно прикрасить навіть найвишуканіший інтер'єр, і внесе до нього своє неповторне звучання.

Крім того, компанія "Polcolorit" постійно розширює свої творчі горизонти, випускаючи усі нові види керамічної продукції, відмінної не лише по дизайну, але і по техніці виконання. Це виражається в новітніх колекціях керамічної плитки, а також у виробах, які фірма Polcolorit робить під замовлення для своїх контрактних клієнтів. Останнім, наприклад, доступна високоякісна плитка ручної роботи, виконана в техніці тривимірної обробки дорогоцінними металами.