Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До

Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Керамічний декор Laser Black (30x60)

Інформація
Продукт ID:5776
Код товару:201376
Виробник:Dado Ceramica
Товар був доданий в наш каталог четвер, 18 листопад 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
38.00
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:41

Dado Ceramica

Dado Ceramica

Dado Ceramica займається виготовленням керамічної плитки. Фабрика розташована в Болонії. Італійська плитка заслужила собі репутацію якісної та надійної плитки. Dado Ceramica явний доказ італійської якості і надійності. Керамічна плитка Dado Ceramica виготовляється по сучасних технологіях, які забезпечують їй найвищу якість. Висококваліфікований персонал робить все щоб задовільнити найвибагливіші потреби ринку. Останні дослідження ринку показують, що найбільшим попитом користується плитка для кухні, та керамічна плитка для підлоги. Тому Dado Ceramica найбільш приділяє увагу виготовленню плитки таких напрямків.

Керамічна плитка Dado Ceramica не тільки відома на внутрішніх просторах, але і відома у всьому світі, та займає високе місце серед виробників керічної плитки. Плитка Dado Ceramica продається в багато країн Європи, до яких входить і Україна. Підтримуючи імідж марки, дизайнери Dado Ceramica завжди працюють над новими колекціями.

Італійська плитка Dado Ceramica - найвища якість та комфорт.


Італійська плитка з давен славиться по світу, як якісна та надііна продукція. В Італії нараховують більше 1000 фабрик виробників керамічної плитки. І виробник Dado Ceramica займає достойну частину ринку кераміної плитки. Керамічна плитка Dado Ceramica виготовляється з використанням сучасних технологій, та кваліфікований персонал слідкує за всіма єтапами виробництва.

Керамічна плитка Dado Ceramica ідеальне рішення для будь якого дизайну. В колекціях ви можете знайти керамічну плитку, фриз, декор та керамічна плитка для підлоги, а також мозайка. Весь цей перелік продукції Dado Ceramica допоможе вам зробити ваше житло ще більш затишнішим та комфортним.