Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Тримач для рушників Emcocontour

Інформація
Продукт ID:5707
Код товару:285000143
Виробник:Emco
Товар був доданий в наш каталог четвер, 28 жовтень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
81.80
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:20

Emco

Emco

Провідний світовий виробник аксесуарів для ванної кімнати. Бренд Emco - це гарантовано висока якість і завжди актуальний дизайн, що залишаються незмінними упродовж півстоліття. Філософія компанії - надати максимум можливостей своїм клієнтам для створення індивідуального стилю у ванній кімнаті. При цьому Emco не обмежує себе вузькими рамками, і вірність традиціям прекрасно поєднується з новаторським підходом.

Теза про те, що аксесуари мають для інтер'єру не менше значення, чим самі меблі, ліг в основу діяльності Emco. "Приділяючи увагу дрібницям, - говорять дизайнери компанії, - ми насправді формуємо ексклюзивний стиль, створюємо особливу, неповторну атмосферу в кожному будинку, де є наша продукція". Такий підхід до деталей дозволяє гармонізувати обстановку. Крім того, Ви з легкістю можете міняти вигляд ванної кімнати без особливих тимчасових і матеріальних витрат.

Нині Emco представляє три основні лінії продукції : комфорт, економ і преміум. Остання включає усі новинки класу люкс, створені з використанням новітніх технологій і призначені для створення у ванній кімнаті атмосфери елегантної розкоші. Лінія комфорт - для тих, хто цінує зручність і непомітний, але стильний дизайн. Різноманітність асортименту прекрасно дозволяє підібрати аксесуари до будь-якого інтер'єру. Нарешті, лінія економ створена спеціально для людей, що бажають отримати високоякісну продукцію за мінімальні гроші.

Також Emco пропонує аксесуари для офісних приміщень і готелів. Вишуканість або простота, чіткі лінії або округлі форми, класичне виконання або новаторський підхід. - усе це Ви знайдете у одного з визнаних лідерів ринку Emco.