Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До

Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Змішувач на три отвори для ванни P - TRES

Інформація
Продукт ID:4484
Код товару:1.73.145.02
Виробник:Tres Griferia
Товар був доданий в наш каталог четвер, 15 липень 2010
Доставка +доставка
Ціна товару
250.75
Кількість:
Теги
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
Розміри

Розміри

Матеріал

Матеріал

Покриття

Покриття

Інформація

Інформація

Ваш відгук може бути першим.
Написати відгук
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:18
Интернет магазин купить диски ассортимент дисков от интернет магазина.

Tres Griferia

Tres Griferia

Іспанська компанія "Tres", відома на європейському ринку,, як постачальник високоякісної сантехніки щорічно радує своїх клієнтів новими дизайнерськими розробками в цій області своєї діяльності. Інноваційна розробка термостатичного душу, представлена на виставці сучасних технологій, не залишилася непоміченою і звернула на себе увагу постачальників багатьох будівельних компаній не лише Європи, але і східного регіону.

Нова модель термостатичного душу з унікальною системою холодного дотику "TRES Touch - Cool", спеціально розроблена під дизайн низьких ванн, може стати новою комплектуючою частиною при будівництві "розумного" будинку. Змішувач виконаний в елегантній формі з ультра-полированной хромованою обробкою. Термостат встановлений таким чином, що може підлаштовуватися без стороннього втручання під температуру довкілля, регулюючи її навіть при незначних коливаннях температури у ванній кімнаті.

Новий термостатичний душ безпечний при установці навіть в дитячій ванні, і батьки можуть не хвилюватися, що дитина може обпектися гарячою водою. Виставивши температурний режим і швидкість потоку води, ці параметри підлаштовуватимуться під зовнішню температуру кімнати, поки не станеться наступне підстроювання. Крім того, незвичайний дизайн каскадного носика душу "Tres" не стільки служить елегантним доповненням в загальну конструкцію моделі, а більшою мірою призначений для безшумної подачі води в ємність ванни.

Дивлячись на сантехніку, яка використовується в тій або іншій організації можна багато що дізнатися про відношення керівництва до своїх працівників і клієнтів. Наприклад, якщо узяти різноманіття автосалонів в Європі, то серед них можна знайти такі, в яких якість обслуговування проявляється навіть в дрібницях. У такі автосервіси Європи приємно приїжджати, знаючи, що вам забезпечений якісний підхід в усьому. Навіть якщо доведеться провести в очікуванні машини не одну годину, не доведеться мучитися питанням чи "сходити в місцеву убиральню або почекати до
будинку", адже про клієнтів тут потурбувалися і в туалеті завжди чисто, красиво і гігієнічно.