Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Декор B FOX A

Інформація
Продукт ID:2287
Виробник:PETRACER`S
Товар був доданий в наш каталог п'ятниця, 27 листопад 2009
Доставка +доставка
Ціна товару
23.50
Кількість:
  • Опис
  • Параметри
  • Відгуки
останній наступнийпопередній перший Товарів в даній категорії:48
23.50 € за

PETRACER`S

PETRACER`S Ще в 1992 році, тобто у той момент, коли практично усі в керамічній галузі були зачаровані новою модою на мінімалізм, хтось Анжело Марчези - італійський дизайнер компанії Petracer's розробив і випустив на світовий ринок дві унікальні, чудові і такі, що не при цьому мають аналогів колекції під назвою Grand Elegance і County Life. Ці колекції - це ні що інше, як кахельна плитка Petracer's, виконана у дусі вікторіанської Англії з використанням позолоти. Обоє ці колекції практично вмить знайшли своїх потенційних покупців і шанувальників, і слід зауважити, що таких виявилося зовсім немало. А сама нова, тільки що така, що відкрилася на той час фабрика Petracer's завоювала свою нішу. Сьогодні фабрика Petracer's - це одне з найуспішніших підприємств не лише в Італії, але і у світових масштабах, а марка Petracer's дуже швидко стала одним з найпопулярніших брендів на ринку модної елітної керамічної плитки. Італійська фабрика Petracer's - це бездоганний стиль, твердий характер і деяка ностальгія по традиціях, що пішли. Фабрика Petracer's - це стримана розкіш і при цьому декілька навіть нескромний мінімалізм. Усі колекції, які були розроблені власником компанії Petracer's, унікальні за своєю формою і внутрішнім змістом. Керамогранит Petracer's і кахельна плитка Petracer's, а також плитка Petracer's для підлоги і облицювальна плитка Petracer's - це завжди ексклюзивні і прекрасні колекції керамічної, що дозволяють реалізовувати найрозкішніші і непередбачувані дизайнерські рішення. Продукція фабрики Petracer's завжди відрізнялися елегантністю і яскравим неповторним стилем. Елегантність і неповторність - ось девіз багатьох колекцій, розроблених в стилі Petracers's. Сьогодні стало цілком реальне відтворювати шикарні англійські гобелени, дорогу натуральну шкіру і інші матеріали, представлені як початкові малюнки для керамічної плитки. Фабрика Petracer's останнім часом зайнялася розробкою колекцій з оригінальними повнорозмірними декорами, а також різноманітними по розмірах і величині плитками. У свою чергу керамогранит Petracer's - це завжди хороший, оптимально можливий вибір серед усього різноманіття виробів з кераміки, причому вибір цей спрямований тільки на підвищення рівня комфорту і створення затишку у вашому будинку, квартирі і навіть офісі. Якісні унікальні дизайнерські рішення, яких допомагає добитися керамогранит Petracer's з колекції Rinascimento Rame виробництва Італії, дозволять утілити в реальне життя навіть найсміливіші рішення. При цьому керамогранит Petracer's - це тільки найвища якість, прекрасне виконання і цілком прийнятна ціна, що у свою чергу дозволяє утілювати ваші фантазії навіть при найпомірнішому бюджеті. Якщо ви хочете придбати керамогранит Petracer's або інші вироби, які виробляє фабрика Petracer's, то означає, ви прийняли вірне рішення відносно удосконалення дизайну вашого будинку.