Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Польська керамічна плитка

Польща - держава східної Європи невеликих розмірів. Країна являється дуже приваблива для туристів. Польща багата природними і культурними центрами, пропонує різні відпочинки для різних людей, це відпочинок у горах та озерах, спускання по річці та катання на гірських спусках. Деякі кутки цієї країни залишились такими як створила їх природа. Польща бережно ставиться до своїх памяток культури, 13 з яких захищені списком наслідування Юнеско. Поляки підтримують свої набуті традиції, звичаї та обряди.

Промисловість країни набуває розвитку у наступних напрямках: черна, кольорова, хімічна, швейна, керамічна та машинобудування. Країна багата корисними копалинами. В останні роки продукція польської кераміки набула популярності. Керамічна продукція має в країні широкий асортимент, а дизайн та якість не поступається якості товарів західних європейських виробників. Найголовніший момент конкуренції польської керамічної плитки від виробників з Італії чи Іспанії це - її ціна. При цьому не кожен спеціаліст зможе відрізнити продукцію від іспанської чи італійської. Продукція проходить жорсткий контроль, на фабриках дбають про якість своєї продукції.

Виготовляється польська керамічна плитка на устаткуванні італійського виробництва за допомогою найсучасніших технологій. Якість продукції підтверджено світовим стандартами якості. Виробники польської керамічної плитки стараються запропонувати вироби з неповторним дизайном та відмінної якості. Основу керамічної плитки складає польська глина, інші комплектуючі такі як глазур та добавки імпортуються із західної Європи. Склад суміші для плитки підбирається і контролюється італійськими лабораторіями.

Колекції керамічних плиток польського виробництва обновляються кожного року. В дизайнах керамічних плиток плрисутні які словянські направлення так і віддається дух європейських напрямків. Кожний виробник по свому пропонує дизацн для своїх виробів, тому виробники в своїх продуктах відрізняються стилями оформлення. Дизайннери намагаються відтворити продукт у класичних та сучасних стилях.

Попри великий вибір керамічної плитки у асортименті виробників ми знайдемо і керамограніт. Керамограніт - це керамічна плитка яка імітує натуральний камінь і відрізняється підвищенною міцністью та зносом. Також широко представленні у виробництві польських виробників колекції клінкера. Клінкер - це також керамічна плитка, але її застосовують здебільшого для фасадів, огорож та садового дизайну, клінкер морозостікий матеріал і здебільшого використовується для дизайну фасадів. Вироби польського виробництва настільки різноманітні що можуть забезпечити найвмбагливіший попит покупців.

Польскі виробники хоча і мають багату історію, стабільно закріпили себе на ринку як якісні та популярні виробники, чиї вироби служать прикрасою домівок. ЗАвдяки своїм характеристикам польська керамічна плитка може викристовуватись в любих приміщеннях. Наірізноманітніший формат плиток, текстур та декорів допоможе вам створити незабутній дизайн ванної чи кухні, а завдяки строгим тонам і відповідним розмірам ще й дизайн вітальні, кабінету та багато інших приміщень. Колекції польської керамічної плитки з великим успіхом імітують натуральний камінь, батьорать гаммою своїх кольорів та відтінків. Для тих людей, які цінують свої гроші та час, це найкращий вибір керамічної плитки, яка продовжує завойовувати увагу покупців.

Колекції із структурою натурального каменю, вишукані декори, дизайнерські орнаменти, загалом великий вибір продукції який дає волю фантазії. Зовсім не обовязково звертатись за допомогою дизайнерів, колекції керамічної плитки польських виробників настільки продупмані, що навіть не творча душа зможе створити неповторний та гармонійний образ. Перегляньте виставки польськох виробників, наприклад Polcolorit, і Ви зрозумієте, що вони займають більш ніж достойне місце для дизайнерів. Старі пам'ятки архітектури, елементи живої природи, гірські краєвиди, береги моря та озера знаходять відображення в колекціях кераміної плитки. Завдяки історичним подіям які наклались на дизайн керамічної плитки, дизайнери відтворили глубину і наліт загадковості. Поверхність керамічної плитки також відрізяється різноманніттям, вона може біти гладкою, хвилястою, із структурою, покрита матовою чи глінцевою глазурю.

Польська керамічна плитка підійде раціональним покупцям, які віддадуть перевагу якісній і надійній продукції з неповторним дизайном. Польські виробники з кожним роком все більше збільшують обсяги.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 17 грудень 2010
Переглядів: 7286

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: