Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Cersanit

Almeria (Альмерія)

Almeria (Альмерія)

Оформлення ванної кімнати керамічною плиткою з колекції Альмерія надасть інтер'єрутепла та природності. Ніжність пастельних тонів в поєднанні з сільськими мотивами літньої галявини викликає хвилю приємних емоцій.

Carisma (Карізма)

Carisma (Карізма)

До вашої уваги пропонуємо плитку українського виробництва Cersanit Carisma. Керамічна плитка Cersanit Carisma українського виробництва виготовляється у форматі 30 на 45 сантиметрів. Плитка виконана у класичному стилі у двох тонах: коричневому та бежевому. У колекції присутні також три види декорів та фризів виконаних у таких же кольорових гамах.

Euforia (Ейфорія)

Euforia (Ейфорія)

Керамічна плитка для ванної кімнати Cersanit Euforia. Великий вибір кольорової гами допоможе вам розробляти різноманітні дизайни ванної кімнати та санвузла.

Різноманітна кольористика декорів та фризів підкреслить ваш вибір керамічної плитки для ванни. А відмінні квіткові декорації дадуть вашій ванні незабутні літні відчуття.

Fiesta

Fiesta

Керамічна плитка Cersanit Fiesta
Liryka

Liryka

Керамічна плитка Cersanit Liryka
Tenera

Tenera

Керамічна плитка Cersanit Tenera
Trawertino

Trawertino

Керамічна плитка Cersanit Trawertino
Valencia

Valencia

Керамічна плитка Cersanit Valencia

Новинки

Керамічна плитка Cersanit

Торгово-промисловий холдинг Cersanit S. A. є одним з видатних виробників керамічної плитки, керамогранита, фаянсових сантехнічних виробів, акрилових ванн, душових кабін і меблів для ванних кімнат в Центральній і Східній Європі.

Група компаній Cersanit об'єднує в собі 9 виробничих і торговельних підприємств, розташованих на території Польщі, Німеччини, Румунії, України і Росії, кожне з яких спеціалізується на випуску і продажі певної групи товарів. У Росії холдинг Cersanit S.A. представлений Торговим Домом Cersanit.

Своє основне завдання Cersanit S.A. бачить в наданні ринку сучасної високоякісної продукції, що задовольняє смакам широкого круга найвимогливіших покупців. Бренд Cersanit має багаті традиції виробництва і добре відомий в Європі, що якнайкраще сприятиме рішенню тих серйозних завдань, які ставить перед собою компанія Cersanit на ринку.

Компанія Cersanit випускає більше ста колекцій керамічної плитки і керамогранита. Надзвичайно багатий асортимент, різноманітність кольорів, розмірів і малюнків, декоративних елементів забезпечує найширші можливості для оформлення кухні, холу, ванних і туалетних кімнат, а також громадських і торговельних приміщень.