Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Одноважільні змішувачі: кульовий або керамічний?

Смеситель с аэратором с большой рукояткой без сливного гарнитуру CUADRO - TRESЯкщо ви звикли мити руки з милом, то напевно є прихильником одинважільних змішувачів. Одне-єдине руків'я регулює і натиск, і температуру води. Просто, зручно, гігієнічно.

ЧИМ КРАН ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЗМІШУВАЧА?

Зазвичай ми над цим не замислюємося і вважаємо ці слова синонімами. Ясність вносить ГОСТ 19681-94:
Краном називається водорозбірний пристрій, що забезпечує отримання води з системи водопостачання і регулювання її витрати споживачем.
Змішувач окрім того, що уміє звичайний кран, ще змішує холодну і гарячу воду, а також дає можливість регулювати її температуру.

КАРТРІДЖ: КУЛЬОВИЙ АБО КЕРАМІЧНИЙ?

Ви глибоко помиляєтеся, якщо вважаєте, що начинка усіх одинважільних змішувачів однакова. Картрідж усередині буває кульовим або керамічний (складається з щільно притертых керамічних пластинів).

Кульовою називається так за формою головного елементу конструкції - регулюючої голівки, виконаної з нержавіючої сталі. Порожниста куля з отворами і штырьком відполірована до блиску і щільно посаджена в корпусі, куди з двох сторін по латунних трубках або по гнучкому підведенню подається гаряча і холодна вода. Усередині нього два потоки змішуються, і у виливши поступає вода середньої температури. На штырек кріпиться руків'я. Коли її повертають, куля обертається. Із зміною його положення змінюються перерізи отворів для подачі холодної і гарячої води. Для забезпечення герметичності картріджа отвору ущільнені прокладеннями. Крім того, в кульовому картріджі є кільце, що обмежує кут повороту руків'я у бік гарячої води. Зроблено це для запобігання можливим опікам і дає можливість "настроїти" змішувач під конкретні умови водопостачання.
Керамічний картрідж складається з двох щільно притертых одна до однієї шайб (пластинів) з металокераміки. Як правило, їх роблять з так званого оксиду алюмінію. Але головне навіть не матеріал, а обробка. Металокераміку для фірмових змішувачів шліфують ультразвуком, і парі шайб для кожного картріджа ідеально підганяють один до одного. Завдяки такій обробці поверхонь між пластинами виникає взаємодія на молекулярному рівні - жодна крапля води просочитися між ними не в змозі. До речі, перевірити якість розібраного картріджа можна, поклавши шайби один на одного. Якщо вони притягуються, як намагнічені, і їх не так-то просто розчепити, то картрідж текти не буде. (Не радимо самостійно проробляти подібні маніпуляції з новим картріджом - в цьому випадку виробники складають з себе усі гарантійні зобов'язання.)

Так само, як і в кульовій регулюючій голівці, в пластинах є отвори для подачі гарячої і холодної води, переріз яких змінюється при повороті руків'я. На відміну від кульових картріджів, в керамічних творцям вдалося повністю позбавити конструкцію від прокладень, схильних до тертя, - самого уразливого елементу водозмішуючого механізму. (Правда, є прокладення, що ущільнюють місця підведення води, але вони не випробовують тих навантажень.)

Керамічні картріджи бувають і з трьома пластинами (рухлива - середня). Конструкція спеціально розроблена для використання у водопровідних мережах з низьким робочим тиском. У таких моделях змішування води відбувається не в "виїмці" між пластинами, а в корпусі крану, що різко зменшує опір і дозволяє використовувати змішувач навіть при 0,2 атм.

Зрозуміло, в "просунутих" керамічних картріджах передбачені і обмежувачі температури гарячої води, і всілякі прибамбаси для економії.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 30 липень 2010
Переглядів: 3437

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: