Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

27.01.2012
Roca змінює прайс на продукцію

ROCAЗ лютого місяця Іспанський концерн Roca змінює ціни на свою продукцію. На скільки саме зростуть ціни поки не відомо, але остаточно відомо що наступний прихід продукції буде вже по нових цінах. Беручи до уваги тенденцію зростання цін за попередні роки, можна зробити висновки що в середньому це було 4-5% дивлячись від серії продукції.

Беручи до уваги такий фактор, Всім раджу перед замовленням продукції з першого числа лютого місяця уточняти ціну на продукцію.

Нагадаємо що в асортименті компанії Roca присутні велика база товарів сантехнічного призначення. Серед основних напрямків можна відзначити виробництво санфаянсової продукції, а також змішувачі та душі. Також не слід забувати і про виготовлення чавунних, стальних та акрилових ванн.

Про точний процент збільшення ціни буде повідомленно додатково. Слідкуйте за нашими новинами та ви будете знмти що відбувається у світі сантехніки.

З найкращими побажаннями, адміністрація Леостиль.

Інші новини...