Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

08.12.2011
Обновлення галереї дизайнів

З останнього моменту публікації новин із галереї пройшло доволі довго часу. Та і в галереї появились нові роботи дизайнів ванної кімнати.

Серед останніх робіт можна побачити дизайн ванної кімнати за допомогою польської керамічної плитки Опочно Амаро. Плитка виконана у бежевих тонах та класичному стилі. Загалом ванна не великих розмірів, але за допомогою замовника було зроблено всі корективи та враховано всі побажання.

Інший дизайн ванної кімнати з доволі не поганим простором для створення нормального інтер'єру. Для ванни вибрано керамічну плитку польського виробництва Тубадзін Андалузія. Керамічна плитка ратифікована - це означає що у кладці плитки використовувалась безшовна кладка.  Також у ванні використанні підвісні унітаз та біде. Простору ванної кімнати вистачає і для інших цілей, але саме такий макет було одобрено замовником, тому притримувались  таких критеріїв.

Наступним дизайном стала не велика ванна кімната для котрої використали керамічну плитку Тубадзін Інверно. Відверто кажучи тут замовники самі розробили дизайн та розмістили потрібні речі у потрібні місця. Нашим ділом було тільки розмістити керамічну плитку та зробити візуалізацію. Те що у нас вийшло Ви зможете переглянути в нашій галереї.

Останній, але не менш прикрасний дизайн ванної. Велика ванна - це напевне те , що хочеться кожному із нас. Бо усі хочуть відпочити у розкішній ванній кімнаті. Для такої ванни було вибрано керамічну плитку польського виробництва Парадиж Сабро. У ванні є все - вмістима ванна, душова кабіна, підвісні унітаз та біде, доволі великий умивальник з меблями від торгової марки Дюравіт.

Інші новини...