Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

30.08.2011
Нові дизайни ванних кімнат

У нашій галереї з'явилися нові творіння дизайнерів. Дизайни ванної кімнати з продукції що можна у нас замовити. Ванна зпроектована з урахуванням усіх побажань замовника і виходячи із зручності приміщення. На першому малюнку ви побачите дизайн ванни за допомогою керамічної плитки українського виробництва від фабрики Атем. Плитка виконана в старогрецькому стилі що надає ванні класичного стилю.

 

Дизайн мало габаритної ванної кімнати за допомогою керамограніта від польського виробника Нова Гала. Одним не простим завданням цього проэкта було вмістити у ванній кімнаті ванну невеликих розмірів або душову кабіну. Після довгих роздумів і проектувань було вирішено встановити душову кабіну. Ну і звичайно результат можна побачити нижче.

 

Ну і самий остання робота в нашій галереї ванна кімната середніх розмірів в які присутня містка ванна, і досить велика душова кабіна. У ванні покладена керамічна плитка польського виробництва Tubadzin Sarda.

Ці і інші дизайни ванних кімнат можна буде переглянути в нашій галереї дизайнів, яка працює для вас і час від часу вас радуватиме новими творіннями дизайну ванної кімнати.

Інші новини...