Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

20.05.2010
Нова фабрика в нашому магазині.
stoccoУ нашому асортименті товарів з'явилася нова італійська фабрика Stocco.Колекції меблів для ванної кімнати Stocco, яку ми представляємо вам, є результат більше ніж тридцятирічного досвіду цієї італійської фірми на ринку виробництва меблів для ванної кімнати. Лінія меблів Stocco - це уособлення усієї повноти майстерності і творчості її творців. Меблі Stocco завжди актуальні: виробники швидко реагують на зміни в дизайні і по жорстких вимогах до матеріалів, якості і функціональності, диктовані часом у сфері виробництва меблів для ванних кімнат. Усіма цими достоїнствами фірма Stocco і бажає поділитися зі своїми клієнтами - з людьми, які вибирають красиві, гармонійні і одночасно неординарні речі. У цьому суперечливому поєднанні і одночасній мелодійності полягає уся цінність цих меблів. Ви бажаєте в цьому переконатися? Подивитеся щонайширший асортимент декількох колекцій Stocco, представлених в каталозі який Ви можете завантажити на сторінка сайту www.stocco.it 
Інші новини...