Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Новини

16.02.2010
Новинка в магазині!!! Радіатори REGULUS
Мідно-алюмінієві радіатори "REGULUS-system" - це радіатори конвективного типу, призначені для установки, як системах центрального опалювання, так і в приватних котеджах, обладнаних автономними системами опалювання.Радіатори "REGULUS-system" мають істотні переваги перед сталевими панельними, алюмінієвими і чавунними секційними радіаторами, які традиційно використовуються в системах опалювання, а саме:      Теплопровідність міді і алюмінію  - матеріалів з яких виготовлений радіатор "REGULUS-system" в 5-7 разів вище, ніж у чавуну і сталі, що навіть при низьких температурах теплоносія забезпечує нормальну температуру в опалювальному приміщенні. Це робить радіатори "REGULUS-system" незамінними в сучасних квартирах з центральним опалюванням.      Малий об'єм води в радіаторі, а отже, в усій системі автономного опалювання - значно знижує витрату  енергоносія в котлі і робить систему опалювання набагато економічніше. Також значно знижується час прогрівання приміщення, що важливо для котеджів і квартир з автономною системою опалювання.      Радіатори "REGULUS-system" мають легку вагу - що дозволяє встановлювати їх на гипсокартонную стіну, при необхідності легко зняти і встановити назад.     Широкий модельний ряд радіаторів "REGULUS-system"   дозволяє підібрати найбільш відповідний кожному клієнтові радіатор по висоті, ширині, кольору і тепловій потужності.Усе це, а також відносно невисока ціна в порівнянні із сталевими і алюмінієвими радіаторами, висока якість і заводська гарантія в 25 років, заслужено ставлять радіатори "REGULUS-system" на перше місце серед величезної кількості опалювальних приладів, пропонованих українському споживачеві.Слід зазначити, що надійність і ефективність роботи радіаторів в першу чергу залежить від правильності їх підбору і монтажу, особливо при використанні радіаторів в системах центрального опалювання.
Інші новини...

http://avon-ukraine.com.ua/ работа координаторов avon эйвон регистрация.