Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

LINEATRE

LINEATRE була заснована паном Берті в 1983 році, використовуючи накопичений протягом 30-ти років досвід роботи як з деревом, так і в меблевому секторі, в співпраці з досвідченими місцевими колективами. Почавши з виробництва меблів для ванних кімнат, надалі компанія постійно розширювала гамму своєї продукції і зараз створює увесь інтер'єр для ванних кімнат. Продукція Линеатре виділяється завдяки своєму класичному і неповторному стилю, якості матеріалів і витонченості обробки, здійснюваної за традиційною технологією. Завдяки постійним дослідженням нових матеріалів, створенню нових моделей і використанню усе більш витончених і досконалих прийомів обробки, Линеатре виросла і затвердилася в області виробництва обстановки для ванних кімнат і є важливим орієнтиром для фахівців сектора завдяки творчим, оригінальним рішенням.
Додаткова інформація
Дата: четвер, 12 серпень 2010
Переглядів: 3720

comments powered by Disqus