Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Кутові ванни

Акриловая ванна Ravak Triangle 140В сьогодення на ринку сантехнічного обладнання присутні така кількість різноманітних форм ванн, що такий показник може задовольнити будь який примхливий попит на будь яку продукцію. Серед представлених ванн на ринку присутні різноманітні моделі: кутові ванни, прямокутні ванни, овальні ванни, круглі ванни, багатокутні ванни, симетричні та асиметричні ванни. Але серед цих усіх моделей позиції лідера займають кутові ванни, бо серед їхніх достоїнств можна відзначити такі фактори:

 • економія місця малогабаритної ванної кімнати
 • вишуканий стиль та неповторний вигляд дизайну ванної кімнати
 • зручність використання

Також не малу роль при купівлі ванни покупець приділяє матеріалу з якого виготовленна ванна. Серед найпопулярніших матеріалів зараз суттєву перевагу дають акрилу та сталі, хоча і не забувають і про мармурні ванни.

Акрилові ванни.

Акриловая ванна Ravak GENTIANA 140x140Акрил – міцний матеріал, за допомогою цього матеріалу є можливість створити ванну різноманітних форм та забарвлень. Також треба відмітити що акрил – це відмінний матеріал з підвищеною зношуваністю, звукоізоляцією та теплопровідністю. За допомогою акрилу стало можливим зробити ванну з різноманітними аксесуарами, серед яких ручки, підлокітники, сходинки, сидіння, та вікна ілюмінації. Акрилові ванни як найкраще підходять для основи гідро масажної ванни, в них досить зручно монтувати гідро-масажну систему, хромотерапію, змішувач з виливом типу водопад та інше.

Сталеві ванни.

Сталь -  старий знайомий матеріал високої міцності. За допомогою цього матеріалу також виготовляють кутові ванни, але потрібно зазначити що у стальні ванни не так вже і просто встановити гідромасаж чи аксесуар. Хоча по ціні вони будуть значно дешевші акрилових чи мрамурних ванн, але по якості, в якій вони виготовляються на сьогоднішній день, вони не будуть поступатися. Ванни сталеві від різних виробників виготовляються із сталевого листа завтовшки 1-2мм та покритті захисною емалю.

Мармурні ванни.

Ванни із штучного мармуру появились на ринку не так вже і давно. Кутові мармурні ванни припали до душі там покупцям, які хотіли купити кутову ванну з чавуну, але при відсутності кутових чавунних ванн, не змогли цього зробити. Ванни із мармуру мають дуже суттєву вагу, тому їх встановлення та транспортування це дуже праце-затратний процес. Також як і акрилові чи стальні ванни, мармурні ванни можна оснастити гідро-масажем чи аеро-масажем, але таке задоволення обійдеться замовнику не дешево.

Кутові ванни.

Акриловая ванна Victory Spa Sicilia 150x150Сьогодні купити кутову ванну не складе у вас проблем. Сьогодні великим попитом користуються ванни кутові симетричні, вони займатимуть менше місця у приміщенні, та мають більш вмістимі, на відміну від прямокутних чи асиметричних ванн. Симетричні моделі ванн мають дві одинакові сторони з довжиною 120 см х 120 см до  180 см х 180 см. На відміну від асиметричних, які мають різні сторони ванни, наприклад 140 см х 100 см чи 170 см х 120 см та інші. Кутові ванни – це відмінне рішення для тих, хто в маленькій ванній кімнаті хоче відтворити неповторний інтер’єр та приймати водні процедури із задоволенням.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 07 липень 2011
Переглядів: 6170

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak GENTIANA 140x140

  GENTIANA - елітна кутова ванна, яку можна доповнити цілим рядом аксесуарів. У повному комплектації виглядає прекрасно.

  Ціна 431.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Ravak GENTIANA 150x150

  GENTIANA - елітна кутова ванна, яку можна доповнити цілим рядом аксесуарів. У повному комплектації виглядає прекрасно.

  Ціна 488.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Тритон Лілія 1500х1500

  Кутова акрилова ванна Тритон Лілія. Ванна з рифленим дном. Може комплектуватись гідромасажною системою.

  Ціна 464.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Тритон Троя 1500*1500

  Кутова акрилова ванна Тритон Троя з рифленим дном. Можливість доставити гідро та аеромасажну систему.

  Ціна 429.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Curacao 135x135

  Гармонія ліній і плавність форм допоможуть насолодитися процесом купання. Ванна обладнана двома підголовниками, сидінням і місцем для ванних аксесуарів.

  Ціна 564.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Curacao 150x150

  Прийняття ванни наповнить енергією кожен Ваш день. Ванна має найпопулярніший і комфортніший розмір і обладнався симетрично розташованими підголовниками, сидінням і місцем для ванних аксесуарів.

  Ціна 666.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Sicilia 140x140

  Ванна обладнана симетрично розташованими підголовниками, сидінням і місцем для ванних аксесуарів. У бічній частині борту є 2 ручки для зручнішого і безпечного куапния і занурення у ванну.За бажанням ванну можна декорувати елементами масиву тика або граніту. Як середземноморські перли підкреслюють естетику смаку, так і декоративні елементи демонструють стилістику і підкреслюють характер походження. Відчуйте в своїй ванній кімнаті промені південного сонця...

  Ціна 806.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Sicilia 150x150

  Ванна обладнана симетрично розташованими підголовниками, сидінням і місцем для ванних аксесуарів. У бічній частині борту є 2 ручки для зручнішого і безпечного куапния і занурення у ванну.За бажанням ванну можна декорувати елементами масиву тика або граніту.

  Ціна 1069.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково