Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Купівля ванни і устаткування ванної кімнати

Купівля ванни і устаткування ванної кімнати

До купівлі ванни треба підготуватися. Передусім, слід звузити круг пошуків, визначивши розміри ванни і її приблизну форму, а також визначити суму, яку передбачається витратити. Вона залежить від того, чи буде ванна з гідромасажем або без нього.


До купівлі ванни треба підготуватися. Передусім, слід звузити круг пошуків, визначивши розміри ванни і її приблизну форму, а також визначити суму, яку передбачається витратити. Вона залежить від того, чи буде ванна з гідромасажем або без нього. У багатьох виробників можна купити системи гідромасажа в декількох варіантах, починаючи з базового варіанту і закінчуючи складнішим і дорожчим. При цьому остаточна ціна ванни може бути в кілька разів вище первинною.

Поверхня важлива


Кожен знайде на ринку що-небудь відповідне для себе - і любителі простих форм, і цінителі вишуканих обводів. Прямокутні ванни випускаються з гладкими вертикальними або похилими стінками, із спеціальним профілем для спини і місцем для ліктів; вони можуть мати довжину від 100 до 190 см і ширину від 70 до 120 см. Виробники зазвичай пропонують одну модель ванни в декількох виконаннях, що відрізняються тільки завдовжки. Невеликі ванни (коротше 140 см) часто мають сидіння, у довших їх немає.

Мають попит кутові симетричні і асиметричні ванни. Вони забезпечують необхідний комфорт, але займають менше місця, чим прямокутні. У симетричних моделях бічні сторони мають однакову довжину. Найменші симетричні ванни мають розміри 120 х 120 см, а найбільші - 175 х 175 см. У деяких ваннах передбачені сидіння, профілі для ліктів, полички для мила. Асиметричні моделі ванн бувають як праві, так і ліві. Найменші асиметричні ванни мають розмір 140 х 75 см, а найбільші - 160 х 100 см. Зливний отвір зазвичай розташований у вузькій частині ванни. Овальні і круглі ванни можуть бути такими, що окремо стоять або розміщуватися біля стіни. І ті, і інші (зазвичай мають більше 180 см в довжину і більше 80 см завширшки) призначені для великих ванних кімнат і СПА-салонів. Виробники пропонують також оригінальні ванни у формі пяти-, шести- і восьмикутника або у формі сльози, а також нетрадиційні форми, наприклад, з чотирма сторонами різної довжини і різними кутами нахилу. Усі вони великі, завдовжки 180-200 см і шириною 80-100 см

Внутрішня досконалість


Вибираючи ванну, треба звернути увагу не лише на зовнішню форму, але і на профіль її внутрішньої частини. Внутрішній профіль ванни впливає не лише на зручність, але і на витрату води. Ванни однакової форми можуть мати різну глибину, а бічні стінки можуть бути вертикальними або похилими. Виїмки для ліктів і голови, поглиблення для мила можуть знаходитися на різній висоті. Щоб вибрати зручну ванну, найпростіше в неї сісти. "Приміряти" ванну варто не лише до себе, але і до інших членів сім'ї. Об'єм ванни може складати від 70 до 450 л і більш. Врахуйте, що чим більше ванна, тим довше доведеться наповнювати її водою перед купанням і тим більшою буде витрата води і об'єм стоків.

Сучасний матеріал


Різноманіття форм стало можливим завдяки властивостям акрилу, з якого виробляються ванни. Виробам з акрилу можна легко надати будь-якої форми, він твердий і міцний. Є і інші переваги:


# невелика вага (спрощує транспортування і монтаж ванни);
# гладка і тепла поверхня;
# однорідна структура і колір (подряпини практично не видно і легко усуваються полірувальною пастою);
# стійкість до корозії і вицвітання (довго зберігає привабливий вид.


Перед ванною має бути вільний простір розміром не менше 100 х 70 см відстань між ванною і умивальником має бути не менше 20 см; тільки у невеликій ванній кімнаті краю ванни і умивальника можуть знаходити один на одного, але не більше ніж 5 см


  Ванна штампується з листа завтовшки 4-8 мм. Акрил може бути двошаровим або тришаровим, з укріпленого шаруватого пластика або скловолокна. Деякі ванни мають додатково посилене дно і бічні стінки з акрилово-мінеральними гранулами. Укріплений акрил більш готується і має кращі звуко- і термоізоляційні властивості.


Звукоізоляція знижує шум під час наповнення ванни водою, а термічна ізоляція уповільнює охолодження води у ванні. Акрилові ванни виробляються також в антибактеріальному виконанні.


Ці ванни покриті спеціальним шаром, що має антибактеріальні властивості. На поверхні такої ванни повільніше розвиваються бактерії, вона добре миється, в результаті легше підтримувати чистоту.

Не лише з акрилуВанни виробляються і з інших матеріалів, але вони мають менший попит, чим акрилові, тому і асортимент подібної продукції скромніший. Чавунні ванни (вони були дуже популярні, завдяки хорошій термоізоляції, великій міцності, стійкості до ударів і деформацій) зараз мають набагато менший попит. Причина - велика вага, невеликий асортимент форм і неприємно холодна поверхня. Сталеві ванни поки що конкурують з акриловими за ціною. Проте вони важче, гірше зберігають температуру води, та і асортимент їх не так багатий - зазвичай вони білого кольору і прямокутної форми. Для споживача найбільшим недоліком таких ванн було ушкодження емалі.


До того ж, на стінках сталевих ванн можуть залишатися негарні патьоки і сліди іржі. Поверхня ванни неприємно холодна. Досить незвичайні ванни з штучного мармуру або дерева, які із-за високої ціни надзвичайно рідко зустрічаються у продажу. 

Безліч відтінків

Ванни, як і санітарна кераміка, зазвичай бувають білі. Вони також можуть бути блискучими або матовими. Сьогодні часто зустрічаються ванни самих різних кольорів і відтінків - починаючи від блідих, майже непомітних (бежевих, салатових, блакитних, рожевих, сірих) і закінчуючи дуже виразними і яскравими (зеленими, темно-синіми і навіть чорними). Кольорові ванни, як правило, коштують набагато дорожче, ніж ванни білого кольору. 

Практична установка

До багатьох моделей акрилових ванн можна купити готовий корпус, званий іноді декоративною панеллю. Корпус може бути з акрилу такого ж кольору, як ванна, або з іншого матеріалу, наприклад, з фанери або нержавіючої сталі. Готовий корпус легко встановити, а якщо необхідно - зняти, щоб дістатися до механізмів під ванною.


  Велика ванна кімната - прекрасна можливість влаштувати комфортне містечко дляомовений і відпочинку. Але що робити, якщо приміщення невелике? А його адже ще необхідно улаштувати! Існує цілий ряд дизайнерських хитрощів, завдяки яким територія будетвыглядеть просторіше і використовувати її буде зручніше. Впервую черга допоможуть світлі тони.


Як приклад, в кімнаті невеликої площі можна використовувати ясно-бежеву і ніжно-коричневу кахельну плитку. При цьому за допомогою плитки різних відтінків приміщення можна розділити на дві частини. Відомо, що ніщо так не розширює візуально простір, як дзеркала, тому рекомендується щедро використовувати цей прийом.


Від об'ємної ванни можна відмовитися на користь душового відсіку. Душ можна встановити без піддону: стік для води буде знаходиться на підлозі. Більшість речей, щоб вони не захаращували простір треба прибрати в містку шафу, розташовану в неглибокій ніші. На додаток до верхнього джерела світла необхідно встановити ще декілька: як відомо, чим краще
приміщення освітлене, тим ширше воно здається.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 20 травень 2010
Переглядів: 5723

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: