Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

KLUDI

Змішувачі Kludi Bingo Star

Змішувачі Kludi Bingo Star

Красивий, практичний і чудовий дизайн змішувачів серії KLUDI BINGO STAR, без яких кухню просто неможливо уявити. KLUDI пропонує новий варіант KLUDI BINGO STAR, тепер з двома ручками. Існує 10 варіантів змішувача, в хромі або з покриттям кольору нержавіючої сталі. Ця серія змішувачів відповідає усім вимогам.

Змішувачі Kludi L-ine

Змішувачі Kludi L-ine

360 градусів свобод в роботі по кухні. Завдяки своїм плавним контурам, минималистичному дизайну і легкій екстравагантності серія KLUDI L - INE стане Вашою перевагою №1 для витриманої "архітектурної" кухні. Ця серія подарує Вам простір і свободу для роботи, оскільки вилив змішувача може обертатися на 360 градусів. Ідеально для поціновувачів вільного простору на кухні.

Серія KLUDI BOZZ

Серія KLUDI BOZZ

Ніхто не зрівняється з KLUDI BOZZ. Примхлива і в той же час незвичайна, ця серія продукції диктує самовпевненість. Її скромна форма, м'який нахил в изливе і простий важіль утворюють чудова єдність. Крім того, KLUDI BOZZ прекрасно інтегрується у ванні кімнати різних стилів.
Серія Kludi Kido

Серія Kludi Kido

Ванна кімната - це місце спокою і розслаблення, місце для відновлення сил і турботи про себе. Це приміщення, де ми набираємо нові сили. Kludi Kido передає сенсу цієї кімнати символіку сили. Гармонія і урівноваженість форм передаються людині, що знаходиться у ванній кімнаті.

Серія KLUDI LOGO NEO

Серія KLUDI LOGO NEO

Нова серія KLUDI LOGO NEO - це блискучий приклад того, що змішувачі можуть бути не лише вигідними за ціною, але також сучасними і довговічними. Чіткі, функціональні форми розставляють освіжаючі акценти дизайну у ванній кімнаті. Важіль змішувачів зручний і ергономічний, що забезпечує комфортне використання. Змішувач для раковини оснащений аератором Eco, що дозволяє економити до 40% води.
Серія Kludi MX

Серія Kludi MX

Змішувачі серії KLUDI MX відрізняються "розумним" дизайном і мають широкий асортимент. З новим висувним змішувачем цієї серії KLUDI MX XXL жінка може помити голову, а чоловік наповнити високі посудини.

Серія KLUDI O-CEAN

Серія KLUDI O-CEAN

KLUDI O - CEAN наслідує приклад природи у своїй формі і функціях. Ця сучасна серія пропонує два одинважільні змішувачі для раковини з різними перевагами. Так, в моделі з каскадним аератором вода ллється подібно до джерела, а в змішувачах для раковини і биде, оснащених аератором s, - pointer ECO, можливе індивідуальне регулювання кута водяного струменя і одночасно оптимальне обмеження витрати. Завдяки аератору ЕСО Ви економите до 50% води. KLUDI O - CEAN випромінює постійність і береже багатства навколишнього світу. Ця серія змішувачів притягає своєю свіжій і ясною зовнішністю. Made in Kludi.
Серія KLUDI Q-BEO

Серія KLUDI Q-BEO

KLUDI Q - BEO - це в повному розумінні дизайнерська лінія змішувачів. Кубічні форми сучасної функціональності. Високоякісні матеріали і ретельна обробка. Деталі, такі як закруглені грані і важіль, створюють при такій мужній зовнішності враження гармонії.
Серія Kludi Zenta

Серія Kludi Zenta

Послідовний і прямолінійний дизайн нової серії змішувачів KLUDI ZENTA добре поєднується з будь-якою обстановкою ванної кімнати. Широкий асортимент серії дозволяє обладнати ванну кімнату в єдиному стилі.

Серія KLUDI ZENTA BLACK and WHITE

Серія KLUDI ZENTA BLACK and WHITE

Чорний і білий колір повністю відповідають тенденціям. KLUDI розставляє сильні виразні акценти у ванній кімнаті і доповнює асортимент серії KLUDI ZENTA змішувачами в актуальній колірній гаммі. Легко взаємозамінні, "лакові" змішувачі прекрасно поєднуються з іншим оснащенням ванної кімнати завдяки хромованим елементам. KLUDI ZENTA створює нові тренди завдяки елегантному чорному кольору лаку, яким покривають рояль, і екстравагантному білому кольору автомобільного лаку.

Новинки

Змішувачі KLUDI

Kludi - німецька фірма, що має історичне коріння в Зауэрланде. Як один з провідних виробників змішувачів для ванної кімнати і кухні, ми представляємо нашу продукцію на усіх основних світових ринках. Високі вимоги до якості і орієнтація на бажання клієнта - ось, що керує нами!

У наших змішувачах об'єднуються перевага, висока функціональність і дизайн, які відбивають високі вимоги до архітектури ванної кімнати

Альбом для скрапбукинга купить. Альбомы для скрапбукинга http://www.memuaris.ru/.