Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Керамічна плитка у ванні. Як уникнути вологості

Почнемо з того, що ванна - приміщення підвищеної вологості. Що означає можливий грибок на стінах і трубах. Звичайно, боротися з грибком потрібно не лише будівельними і хімічними засобами. Так, потрібно своєчасно чинити усю поточну сантехніку - саме вона, як правило, стає головною причиною появи грибка у ванні. Перевірте і прочистите вентиляцію і витяг. Встановите потужний вентилятор, якщо вона слабка. Особливо це усе торкається літнього часу, коли відключається подача опалювання на рушникосушки або на той час, коли відключається гаряча вода. Перед тим, як покласти плитку на стіну, рекомендується покласти гідроізоляцію на підлогу і обробити стіни антигрибковими покриттями. Якщо одна із стін є зовнішньою, то має сенс її утеплювати. Утеплювачі бувають двох типів - на основі скловолокна і екструдованого пінополістиролу. Пінополістирол кращий, але він дорожчий.

Sirocco Утеплитель закладають між металевими каркасами, на які потім можна прикріпити вологостійкий гипсокартон, вирівнявши тим самим заразом і стіну. По гипсокартону можна окремо і додатково ще раз покласти гідроізоляцію, після чого загрунтувати поверхню і покласти плитку.
Клей для плитки теж відрізняється залежно від того, в яких умовах і для чого застосовуватиметься. Зокрема, бувають клеї: морозостійкі, швидковисихаючі, для зовнішніх робіт, керамограніта, керамічної плитки і тому подібне. Клей буває як сухий, вимагаючий розчинення, так і готовий до застосування. Охарактеризуємо основні клеї.

Цементні розчини з добавками, як правило, відносяться до сухих клеїв, які дають тонкошарові склеювальні суміші з великою силою зчеплення і опірності на стискування. Особливо рекомендуються для укладання підлогової плитки.

Так само велику зв'язуючу здатність мають латексні і акрилові суміші, до того ж ці клеї еластичніші, ніж звичайні цементні.
Клеї з полімерними добавками більш вологостійкі, проте не зовсім водонепроникні, це слід пам'ятати.
До рідких, тобто готовим до вживання клеям відносяться органічні мастики всіляких складів на основі латексу або відходів нафтової промисловості. Вони дешеві, але зчепленні мастик значно гірше, а еластичність нижча. Використовують їх для укладання на гипсокартон або фанеру.
Нарешті, залишається звернути увагу на плитку. Прагніть вибирати плитку як можна вищих сортів. Було б ідеально, якби Ви потримали плитку, яку хочете купити в умовах високої вологості хоч би місяць. Це дасть можливість зрозуміти якість глазурированного покриття, яке під дією вологості, води і
температури, просто розколюється і розсипається.

Варто звернути увагу і на маркіровку плитки. Кисть руки означає призначення для стін, а стопа - для підлоги. Наявність сніжинки говорить про морозостійкість, а ступня на заштрихованому фоні - підвищену здатність до стирання, нарешті, значок у вигляді полум'я з цифрами 1 або 2 означає кількість випалень плитки. Подвійне випалення означає підвищену жорсткість і крихкість, хоча таке покриття не гнеться і не деформується.

Як уникнути вогкості у ванні

Обробляючи ванні кімнати керамічною плиткою, не кожен з нас знає, що рано чи пізно цей метод гідроізоляції "дасть тріщину" і в будинку з'явитися проблема з вогкістю.

Навіть якщо плитка водонепроникна, волога може проникати в конструкцію підлоги або стін крізь шви між плитками, через різні щілини навколо труб, душового піддону або ванни. Коли волога досягне глибоких шарів підлоги, волога починає завдавати шкоди конструкції перекриття, а пару, яка скупчується на стінах, може викликати появу різного роду грибків і плісняви, які, у свою чергу, можуть просочитися крізь стіну і в іншу кімнату. Саме тому необхідно потурбується про додаткову гідроізоляцію.

В першу чергу необхідно пам'ятати про грунтовку. Досить використовувати універсальний грунтуючий препарат, за умови, якщо стіни і пів у ванні ретельно підготовлені до фінішної обробки. Цей препарат значно зменшує всмоктуючу здатність основи, а також зв'яже залишки пилу, який залишився після очищення поверхні. Але якщо ж упевненості як виконання стягування, штукатурки або гипсокартонной обшивки немає, слід використовувати той грунтуючий препарат, який додатково зміцнить поверхню. До того, як укладати плитку на підлогу, треба вирівняти поверхню підлоги спеціальними препаратами на основі цементного або гіпсового розчину.
Одним із способів уникнути вологи є гідроізоляційна мембрана, яка наноситься під керамічну плитку. Ця мембрана складається з цементного розчину з мінеральними заповнювачами, модифікованого синтетичною смолою. Клей, у свою чергу, краще утримується на мембрані, чим на плівці або руберойді.

Слід знати, що склад мембрани після розмішування має бути використаний в течії двох годин. Після закінчення цього часу він починає тверднути, тому краще брати частину компонентів з упаковки, дотримуючи вказані виробником пропорції, щоб уникнути надмірної витрати препарату.

Для кутів і отворів для труб використовується ущільнююча стрічка з полиэфирной тканини, покритої каучуком.
Стіни і пів, а також місця, захищені за допомогою стрічки ущільнювача, треба покрити двома або трьома шарами гідроізолюючої маси. В сумі уся товщина цієї маси складає 0.8 мм.

Ще одним способом уникнення вологи є водонепроникний плитковий клей з додаванням смоли. Спочатку клеєм змащується стану (за допомогою шпателя з 3-8 міліметровими зубцями, залежно від розмірів плитки), а потім (через 6 годин) приклеюється плитка. Через добу можна приступити до тієї, що затерла швів, а через 3 дні - на підлозі. Потім треба заповнить герметиком щілини в місцях сантехнічних приладів.

Додаткова інформація
Дата: п'ятниця, 30 липень 2010
Переглядів: 6036

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: