Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

Hansgrohe

Focus S

Focus S

Нове доповнення до продукції Focus S – це Focus S змішувач для раковини з рухомим виливом. Неперевершеність та максимальна зручність: вода можу бути там, де вам потрібно.
Metris Classic

Metris Classic

Популярна серія у класичному стилі - витончена та бездоганно збалансована в мінімалістичному стилі, який не вимагає жодної додаткової прикраси. Доповнено душевою програмою Raindance Classic - Shower Fun XXL у класичному стилі.
Metris E

Metris E

Плавні будки, м'які вигини - колекція Metris E задає високий стиль ванної кімнати. Округлі, елегантні форми розчиняються в навколишньому просторі. Характерне овальне руків'я змішувачів - завершуючий штрих бездоганної колекції.
Metris S

Metris S

Чисті лінії Metris S непідвладні часу. Дизайн змішувачів передає відчуття стабільності, безтурботності і задоволення. У Metris S багато геометричности, наприклад, в його тонкому минималистичной руків'ю. Акцент зроблений на найважливішому.
Metropol E

Metropol E

Якщо ми маємо можливість насолоджуватися високими стандартами якості, душе важко бути вдоволеним у подальшому меншим. Якщо хочете, щоб Ваше оточення відображувало високі стандарти, Metropol E є саме тією лінією змішувачів для Вас. Її класичні, вишукані форми та характерна ручка у вигляді U надають Вашій ванній кімнаті відчуття високоякісного оточення. Metropol E – є чудовим вибором тому, що він має гарний зовнішній вигляд та найкращу технологію Hansgrohe, що прихована всередині.
Metropol S

Metropol S

Іноді менше може означати більше. Більше простору. Більше тиші. Більше користі. Ця постійна філософія дизайну також є основою для фітингів Metropol S, що мають витончений, неперевершений силует. Дискретно округла форма та пласка, у формі язика ручка, передає чистоту та гармонію. Висока якість виготовлення та передова, довговічна технологія забезпечують найкращі функціональні якості.
PuraVida

PuraVida

Нова серія дизайнерських змішувачів від немецького бренду Hansgrohe. Змішувачі серії PuraVida -  відмінне поєднання традиційного хромованого покриття із білим покриттям поверхні. Витончені лінії, неповторний дизайн німецької якості - відмінне поєднання для вашої оселі.

Talis Classic

Talis Classic

Класика розвилася від зростаючого сильного бажання ванної кімнати, що витісняє фамільярність на шкодячи сучасності. У лінійці Talis Classic прості геометричні форми поєднуються з традиційними рисами, що поєднують фамільярність та інновації, котрі створюють відмінний та унікальний стиль. Результатом є ванна кімната найчистішої вишуканості, що ідеально підходить для створення сучасних ванних кімнат.
Talis E2

Talis E2

При створенні стильового напряму "Elegance" нашими орієнтирами були природні форми. Talis E2 підкуповує своїми елегантними округлостями і виблискуючими гранями. Як і в природі, ефектний контраст забезпечується поєднанням плавних форм і красивих поверхонь. Talis E2 допоможе зробити вашу ванну кімнату елегантнішою, відбивши в ній свій внутрішній світ.

Talis S2

Talis S2

У дизайні «Style», Talis є неминущим, чітким та геометричним. Тут менше означає більше. Жодних зайвих деталей. Прості, неминущі, геометричні основні форми, що далекі від будь-яких модних тенденцій. Прямі, тонкі лінії представляють стиль та високу якість, спадний косий отвір витісняє життєвість. З Talis S² Ви можете створити стильну, зменшену ванну кімнату, що заставляє простір виражати вашу особистість.
Душові набори

Душові набори

Який душ потрапить до вашого будинку? Хочете, щоб вода розбризкувалася зверху вниз, або зі стіни, або з кількох напрямів? Чи хочете, щоб це був енергійний струмінь, або м’який потік  чи спокійне крапання дощу? Або може Вам потрібна свобода різноманітного вибору на кожен день? Чи бажаєте встановити обладнання за стіною, на стіні або на стелі? Широкий вибір типів душу допоможе Вам створити ванну кімнату, що ідеально  підходить Вам та Вашим індивідуальним  вподобанням.

Новинки

Змішувачі та аксесуари Hansgrohe

Hansgrohe перетворює воду на задоволення.Те, що раніше вважалося за звичайну «умивальню», сьогодні є місцем де можна поліпшити здоров’я, відпочити і розслабитися не тільки тілом, але й душею. Вклад Hansgrohe до цього розвитку є визначним. Душ або змішувач з нашої лінійки продукції є шедевром технології та форми, яким можна насолоджуватися кожного дня!

Ми пропонуємо повний набір душів та змішувачів для ванних кімнат і кухонь. Можна обирати різні стилі та з величезного асортименту товарів  - починаючи з одинарного душу і закінчуючи складними душовими системами. Для кожного знайдеться річ, що створена саме для Вас, незалежно від ваших потреб, смаку та фінансових можливостей.