Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(067)4437784
(063)7558301
(032)2409740
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
15.12.2016

Монтаж стеклянного ограждения на лестничных маршах

Стеклянные ограждения лестничного марша смотрятся очень стильно и завораживающе. Такие ограждения из стекла придают больше пространства помещению, а сама лестница становится красивым элементом интерьера.

07.11.2016

Продвижение сайтов сантехники

Как известно, выход компании на интернет-рынок открывает ей неограниченные возможности в развитии и расширении бизнеса. Поэтому многие руководители компаний стараются этим воспользоваться, что, при умелом подходе, действительно открывает для них отличные перспективы.

19.10.2016

Труба для теплого пола. Что это такое и как выбрать

При установке теплого пола большую роль играет труба, которую монтируют в стяжку. Качество этого элемента на 90% определяет надежность водяного теплого пола. Как же выбрать трубу для теплого пола? Читайте далее.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

HANSA

HANSACANYON

HANSACANYON

Серія змішувачів Hansacanyon - це сучасні технології і дизайн. Виливши відкритий, ламінарная струмінь рівний, такий, що підсвічується, змінює колір (від холодного синього до теплого червоного) залежно від температури. При цьому витрату води складає всього 5 л/мін

Новинки

Змішувачі HANSA

Найбільші ідеї виражаються в найпростіших речах. Багато що, що стало звичним в повсякденному житті, виробляє HANSA (Німеччина).

Підприємство HANSA було утворено в 1911 році. Перша продукція фірми призначалася для обробки металів в штамповачнопрессовом виробництві, а так само для авіаційної і автомобільної промисловості.

Перший крок до створення нового образу марки в області сантехнічного виробництва і завоювання нового сектора ринку Hansa зробила в 1962 році. Як перший виріб для сантехніки виступив одноважільний змішувач з кульковим механізмом перемикання.

Нині на основі одноважільних змішувачів створені численні колекції душових гарнітурів, термостатів, арматурних блоків, що самозапирающихся, з електронним управлінням для приватного промислового використання. Змішувачі HANSA в Німеччині заслужено вважаються змішувачами N 1. Вони функціональні, економічні і гранично естетичні.

Постійний розвиток цього продукту і фундаментальні промислові розробки перетворили фірму Hansa на одного з провідних виробників арматури у всьому світі.

За кожним виробом марки Hansa стоїть уся історія компанії і гарантії якості Hansa. Це можливо завдяки строгому контролю фірми за виробництвом продукції на усіх етапах її виготовлення.

HANSA - це комфорт, відповідний вимогам часу, коли щодня балує нас новинками.