Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Фильтр товара
От До
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Питання і відповіді
27.11.2012

Фільтр товарів, як користуватись?

Леостиль - функція фільтрування товарівНова зручна функція на нашому сайті сантехніки та керамічної плитки. Фільтрування товару по вибраним параметрам. Якщо ви не зрозуміли як користуватись даним фільтром, прочитайте статью і вам відразу стане зрозуміло.

18.06.2012

Гідромасаж у ваннах встановлений?

Чи встановлений гідромасаж?Гідромасажні системи у комплекті акрилових ванн не поставляються. Усі гідромасажні системи доставляються окремо по вподобанню клієнта. Різні виробники для своїх акрилових ванн пропонують свої гідромасажні системи.

08.06.2012

Що таке Гідромасаж?

ГідромасажГідромасаж - це один з найефективніших засобів оздоровлення і гартування організму, підвищення життєвого тонусу і зміцнення імунної системи.

08.06.2012

Що таке аеромасаж?

АеромасажПідводний повітряний масаж впливає на тіло людини за рахунок спливаючих бульбашок повітря, яке подається через малопомітні форсунки на дні ванни і утворює вируючу піну.

07.06.2012

Ravak PU Plus що це?

Ravak PU Plus що це?Принцип технології "PU-PLUS" полягає в заміні шару скловолокна, який зміцнює акрилову ванну, жорсткою поліуретановою піною.

HANSA

HANSACANYON

HANSACANYON

Серія змішувачів Hansacanyon - це сучасні технології і дизайн. Виливши відкритий, ламінарная струмінь рівний, такий, що підсвічується, змінює колір (від холодного синього до теплого червоного) залежно від температури. При цьому витрату води складає всього 5 л/мін

Новинки

Змішувачі HANSA

Найбільші ідеї виражаються в найпростіших речах. Багато що, що стало звичним в повсякденному житті, виробляє HANSA (Німеччина).

Підприємство HANSA було утворено в 1911 році. Перша продукція фірми призначалася для обробки металів в штамповачнопрессовом виробництві, а так само для авіаційної і автомобільної промисловості.

Перший крок до створення нового образу марки в області сантехнічного виробництва і завоювання нового сектора ринку Hansa зробила в 1962 році. Як перший виріб для сантехніки виступив одноважільний змішувач з кульковим механізмом перемикання.

Нині на основі одноважільних змішувачів створені численні колекції душових гарнітурів, термостатів, арматурних блоків, що самозапирающихся, з електронним управлінням для приватного промислового використання. Змішувачі HANSA в Німеччині заслужено вважаються змішувачами N 1. Вони функціональні, економічні і гранично естетичні.

Постійний розвиток цього продукту і фундаментальні промислові розробки перетворили фірму Hansa на одного з провідних виробників арматури у всьому світі.

За кожним виробом марки Hansa стоїть уся історія компанії і гарантії якості Hansa. Це можливо завдяки строгому контролю фірми за виробництвом продукції на усіх етапах її виготовлення.

HANSA - це комфорт, відповідний вимогам часу, коли щодня балує нас новинками.