Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Гідромасажні ванни

Знакове слово "джакузі" зазвучало в народі десь з початку 90-х років. Відтоді воно стало, та і продовжує залишатися для більшості росіян символом важко доступній розкоші. Правда, ситуація поступово змінюється на краще. В усякому разі, зараз вже мало хто не знає, що "Джакузі" - це просто назва італійської фірми, що випускає гідромасажні ванни, і що така фірма не одна на світі.


Ванна гідромасажна Rhodos
Мало того, на ринку з'явилися вітчизняні виробники ванно-масажних купелей, завдяки чому і ціни потихеньку пішли на зниження, і кількість людей, що мають можливість піддаватися водно-масажним процедурам вдома, збільшилося. Наші ванни, оснащені західним устаткуванням, хоч і виглядають не завжди по-європейськи, але функцію свою, якщо зроблені на совість, виконують справно. Масажують, знімають стреси і втому, заспокоюють або, навпаки, підбадьорюють громадян, що гостро потребують подібних турбот.

У найпростішому варіанті гідромасажна ванна є ванною будь-якої форми, кольору і розміру (від "сидячої" до міні-басейну), оснащену насосом, системою патрубків, 6-8 форсунками і пневматичним пультом управління. Форсунки мають рухливі кулясті вкладиші, які дозволяють міняти напрям фонтанчиків води, що б'ють з них. Ці фонтанчики, щоб мати дійсно лікувальну силу, мають бути наповнені бульбашками повітря. Якщо в гідромасажну систему входить тільки один водяний насос, то спеціальні регулювальники повітря дозволяють збільшувати тиск водяних струменів, що б'ють, але в дуже обмежених межах. Річ у тому, що вода, що подається під тиском від насоса, засмоктує повітря з атмосфери за тим же принципом, як пульверизатор, за рахунок різниці тисків потоків (метод ежекції).


Ванна гідромасажна Sicilia 140
У маленьких ваннах, де відстані невеликі, такий метод, в принципі, приймаємо, але незрівняно більшого ефекту можна добитися від масажу, якщо у форсунках примусово змішувати повітря з водою. Для цих цілей система гідромасажа має бути укомплектована і насосом, і компресором. Тільки тоді можна дійсно говорити про справжню лікувальну дію масажу, який правильніше називати "турбо", а не гідромасаж. Легко-водяний струмінь "турбо" залежно від потужності компресора може пролітати відстань в 70 см, не втрачаючи при цьому потрібної сили удару.

Стандартну кількість бічних форсунок (по 3 з кожного боку) створюють достатній масажний простір для м'язів усього тіла. Інша справа, якщо вам потрібний точковий масаж хребта. В цьому випадку варто обладнати ванну ще двома спеціальними маленькими регульованими форсунками, які встановлюють, як правило, на торцеві стінки. Одночасна дія таких додаткових форсунок забезпечить посилений масаж попереку і ще якого-небудь відділу хребта або ступень ніг. А потім, якщо потрібно, напрям струменів, що б'ють в мету, можна поміняти, також як втім, дифферинцированно посилити або ослабити їх тиск. Збільшувати кількість форсунок, щоб добитися одночасної їх дії на увесь стовп хребта, не коштує, оскільки, за законами гідравліки, більша кількість отворів призводить до зменшення тиску струменя, а значить, просто понизить загальну ефективність гідромасажа.

У більш просунутих і відповідно дорожчих гідромасажних ваннах використовують ще один варіанту масажу - аеромасаж. Для цих цілей пристрій комплектують додатково дрібними аероповітряними форсунками, кількість яких залежно від величини ванни може досягати 60 штук. На відміну від водних, повітряні форсунки розташовують на дні ванни. Повітря, що нагнітається через них, створює ефект вируючої води, в якій приємно розслабитися і бажано під музику. Справжнього лікувального ефекту сам по собі аеромасаж не дає, але це дуже приємна процедура для шкіри. Вона приносить вишукане задоволення, яку, цілком заслужено, порівнюють з прийняттям ванни, наповненої шампанськем. Крім того, адже ніхто не заважає поєднати приємне з корисним і включити відразу дві системи гидро- і аеромасажу. Досить усього 10-15 хвилин перебування в такому теплому вируючому домашньому гейзері, щоб м'язи розслабилися, настрій покращав, а стомлення і болі, у прямому розумінні, змилися.


Ванна гідромасажна Tonga
Дорогі гідромасажні пристрої, ціни на які можуть легко зашкалить за відмітку в 20000 доларів, мають десятки режимів роботи форсунок. За допомогою електронної системи управління їх програмує кожен під себе по заданому алгоритму, який автоматично відстежить "в часі і просторі" де, коли і в якій мірі необхідно міняти тиск і напрям масажних струменів. Та ж електроніка включить при охолодженні води систему підігрівання, змінить інтенсивність і колір підсвічування, підбере потрібний музичний фон. І це ще не усе. Величезна різноманітність моделей відрізняється набором сервісних послуг. Це можуть бути м'які підголовники, зручні красиві ручки, мини-водопопады, комбінації душових масажних пристроїв з ваннами і багато що, багато що інше, таке ж вишукане, наскільки і дороге.


Прибудувати специфічне гідромасажне устаткування в принципі можна на будь-яку ванну: чавунну, сталеву або акрилову. Чавунні емальовані ванни, як показує світовий досвід, абсолютно не застаріли. Просто вони видозмінилися. Стали легше і витонченіше. Сучасна імпортна гідромасажна ванна, зроблена з 5-міліметрового чавуну, стоїть в Європі дорого. У нас чавун, безумовно, дешевше, але і якість у нього інше, не кажучи вже про стійкість і гладкість емалевого покриття ванни і про різноманітність стильних дизайнерських рішень.

Ванна акрилова X1 190 x 90
Сталеві ванни поступаються чавунним по основному параметру - теплоємності. Вода в них остигає швидко. Цей момент абсолютно не заважає процесу гідромасажних процедур, які не можна приймати довго. А ось для аматорів поніжитися часок-другой в теплій воді, вони не прийнятні. Крім того, бажано, щоб сталева ванна була забезпечена гумовим прокладенням, інакше вона буде дуже гучна дзвеніти під струменями води, що б'є в неї. Зате такі ванни дуже дешеві і легкі. З ними проблеми транспортування не виникає, що дуже важливо, скажімо, для установки їх дачі.


Акрилові ванни з гідромасажем - самі на сьогодні популярні у світі. Вони як би з'єднали в собі усі достоїнства своїх металевих попередників. У сталі - узяли легкість, а у чавуну - властиву йому теплоємність. Хороша акрилова ванна практично безсмертна. Їй не страшні хворобі емалі, яку, якщо пошкодити, то відновити на колишньому рівні якості вже практично неможливо. А ось акрил відреставрувати дуже просто, навіть самостійно. Маленькі подряпини відмінно зашліфовують дрібною наждачною шкіркою. І доглядати таку ванну набагато легше, ніж за емальованою, оскільки на акриловій поверхні бруду просто ніде затримуватися.
Додаткова інформація
Дата: вівторок, 03 серпень 2010
Переглядів: 5187

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари:

 • Ваш голос зараховано!

  Ванна Aquasoul Corner 155 Built-In Base

  Вбудована ванна Aquasoul Corner тепер і більших розмірів, із стороною 155 см. Завдяки більшому об'єму забезпечує комфорт і повне занурення.

  Ціна 0.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Ванна Aquasoul Corner 155 Built-In Friendly

  Вбудована ванна Aquasoul Corner тепер і більших розмірів, із стороною 155 см. Завдяки більшому об'єму забезпечує комфорт і повне занурення.

  Ціна 0.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Ванна Jacuzzi Aquasoul 170x70 Built-In Friendly

  Aquasoul - це нова концепція Jacuzzi®, яка змінює спосіб використання ванної кімнати. Строгий, вишуканий, світлий дизайн, з добре урівноваженими традиціями і сучасністю, щоб прийняти тіло і відновити розум. Оригінальна технологія, що дозволяє випробувати на собі усі відчуття і цілющу дію води з надзвичайною простотою. Нові можливості оснащення і вписування в інтер'єр, щоб розміщуватися в будь-якому просторі і задовольняти будь-які вимоги.

  Ціна 0.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Ванна Jacuzzi Aquasoul 170x70 Built-In Top

  Aquasoul - це нова концепція Jacuzzi®, яка змінює спосіб використання ванної кімнати. Строгий, вишуканий, світлий дизайн, з добре урівноваженими традиціями і сучасністю, щоб прийняти тіло і відновити розум. Оригінальна технологія, що дозволяє випробувати на собі усі відчуття і цілющу дію води з надзвичайною простотою. Нові можливості оснащення і вписування в інтер'єр, щоб розміщуватися в будь-якому просторі і задовольняти будь-які вимоги.

  Ціна 0.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Ванна гідромасажна CRISTINA 160

  Ціна 390.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Ванна гідромасажна CRISTINA 170

  Ціна 390.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Hawaii 150x150

  Співробітниками компанії Victory SPA здійснений більший прорив в розробці і виробництві устаткування для ефективного гидро- і аеромасажу. Виготовлені по проектах Victory SPA душові куточки найточніше відповідають анатомічним потребам тіла людини і мають ефективні терапевтичні властивості.

  Ціна 598.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Mira 170x125

  Гармонійне об'єднування форми і функції ванни Mira підкреслює естетику проекту. Подвійне черпання добродійних особливостей гідромасажу. Елегантність і стиль в новаторському зразку.

  Ціна 1153.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Orion 150x150

  Ванна вражає динамікою внутрішньої форми.Для зручнішого і безпечнішого купання в комплектації ванни присутній підголовник-валик, а також поличка для ванних аксесуарів. Ванна запрошує до комфортного купання і відпочинку удвох. Об'єднання здоров'я і ексклюзивного стилю в одному.

  Ціна 1253.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Ванна гідромасажна PERLA

  Ціна 2080.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково
 • Ваш голос зараховано!

  Акрилова ванна Victory Spa Tucana 190x90

  Ванна з симетрично розташованими знімними підголовниками наповнена гармонією. Ванна може стояти окремо від стіни і ідеально вписуватися в будь-який інтер'єр.

  Ціна 1040.00
  Доставка +доставка
  Інформація Додатково