Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Гідромасажні ванни Ravak

Ванная акриловая GentianaЗа бажанням покупця усі моделі ванн RAVAK комплектуються різними системами гідромасажа.

Компанія KOLLER (Австрія) більше 28 років спеціалізується у виготовленні гідромасажних систем, тому в цій області вона має багатий досвід. Продукція KOLLER поставляється в 90 країн світу. Частина устаткування один раз в 2 року оновлюється, тому усі вироби відповідають найвищим вимогам до якості. Однією з переваг, є добре продумана система дренажу Г/М ванн.

KOLLER поставляє свої системи провідним виробникам акрилових ванн. Серед них: DUSHOLUX, HOESCH, JACUZZI, TEUCO, RAVAK.
Уся продукція компанії проходить ретельне тестування і багатоступінчастий контроль. Безперервний контроль за якістю продукції, гарантує бездоганну роботу гідромасажних і аеромасажних систем ванн.

Найважливіші дії гідромасажних ванн Ravak:
- стимуляція імунної системи;
- розігрівши тіла і створення загального відчуття тепла, поліпшення кровообігу;
- поліпшення постачання киснем органів тіла;
- масаж сприяє розслабленню, створює приємні відчуття і прискорює відновлення втомлених м'язів.

У гідромасажній ванні, добре розслабитися, після важкого трудового дня. Після 15-20 хв. гідромасажної процедури, настає гармонія усього тіла, що гарантує хороший сон і бадьорість на увесь наступний день.

Гідромасажні ванни RAVAK wellness hydrotherapy є логічним продовженням концепції холдингу "RAVAK" в устаткуванні ванної кімнати надійними, функціональними виробами з оригінальним дизайном від відомих fashion -студий "Design STORZ", "NOSAL design". В ході вивчення побажань наших покупців нами було встановлено, що основну долю складають дві групи. Перша група покупців шукає собі гідромасажну ванну, яка повинна відповідати усім вимогам до гідромасажної ванни, але мати доступну вартість. Втораю група покупців хоче мати максимум від вибраної гідромасажної системи. У зв'язку з цим, холдинг "RAVAK" пропонує сім систем в комплектаціях "Classic" і "Comfort".

Комплектация"Classic" - це популярна, перевірена часом комплектація гідромасажної системи, яка застосовується усіма провідними виробниками гідромасажних ванн у світі і є стандартом в цьому класі ванн. Вона складається з необхідних гідромасажних форсунок і її потужність расчитана на ефективний і функціональний масаж. За рахунок застосування тільки необхідних елементів, вартість комплектації "Classic" стає доступною для кожного покупця, який хоче придбати надійний і ефективний масаж з урахуванням економії грошових коштів.

Комплектація "Comfort" - це найкраще рішення для тих, хто хоче мати максимальну комплектацію гідромасажної ванни в цьому класі. "Comfort" - це верхня межа розумної і корисної для здоров'я кількості гідромасажних форсунок і потужностей двигунівнасосів. Подальше збільшення комплектації веде тільки до зниження масажного ефекту для здоров'я і необгрунтованих витрат. 

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 18 травень 2010
Переглядів: 3831

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари: