Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Дизайн радіатори опалення

Радиатор Terma Angus 1140 * 360Сьогодні дизайн радіатори, це найдорожчі прилади опалення, представленні на ринку сьогодення. Дизайн радіатори виготовляються довільних форм, кольорів та розмірів. До того ж вони мають велику функціональність, гарні та вписуються у любий дизайн ванної кімнати чи санвузла.

Сьогодні дизайн радіатори один із продуктів який користується на ринку Європи великою популярністю, який можна не тільки купити в спеціальних точках продажу але і замовити відповідний до вашого дизайну, відповідної форми, розміру та кольору.

Вітчизняний ринок дизайн радіаторів ще поки розвивається, але і у теперішній час росте нестримними темпами. Найбільший попит у такій продукції відмінний тим, що покупці відчувають потрібність таких приладів тільки у ванних кімнатах.

Основні типи приладів для опалення, які можна віднести до категорії дизайн радіаторів – це трубчаті радіатори, рушникосушки, конвектори які монтуються на підлогу.

Трубчаті радіатори – прилади які ми всі дуже добре знаємо, виготовлені вони із сталевих круглих труб і підходять до любих приміщень.

Конвектори – загалом використовуються для обігріву приміщень де знаходяться великі вікна, в основному це магазини, салони та інші.

Полотенцесушитель Terma Dexter 1220 * 600Рушникосушки – найбільш розповсюджений тип дизайн радіаторів, який поступово з великими темпами витісняє застарілі змієві радіатори радянського типу. Безліч форм та модифікацій у рушникосушок зробили проблемою процес вибору дизайн радіатора.

Рушникосушки, які зараз випускаються багатьма виробниками здебільшого бувають трьох видів: електричні, водяні та комбіновані. Більшість моделей виготовляються з  латунних чи стальних труб. По типу теплопередачі дизайн радіатори відносяться до приладів конвекційного типу. До прикладу можемо привести таке, 25% тепла вони передають завдяки тепловому опроміненню, а остаток у 75% прогрівають повітря приміщення завдяки конвекції.

Що ж кажучи про монтаж рушникосушки, то тут електричних приладів не виникає проблем. Основним критерієм розміщення такої рушникосушки являється присутність спеціальної вологостійкої розетки, яка захищена від попадання крапель води та розміщена у відповідному місці.

Вибираючи для свого помешкання водяну рушникосушку, слід пам’ятати, що моделі які зараз випускаються призначені здебільшого для систем опалення закритого типу. Тому рушникосушки монтують у систему подачі гарячої води, де їм доводиться витримувати жахливі умови експлуатації. Серед таких факторів це тепла наповнена киснем вода, яка спричиняє корозію, високий тиск води, накипи, гідравлічні удари, а також не забуваємо про ржавчину та накип які осідають на стінках рушник осушки.

Виробники щоб адаптувати свої вироби до наших умов, виготовляють їх з сантехнічної латуні.

У нашому інтернет магазині Леостиль ви зможете купити у Львові рушникосушки таких виробників як Terma, Stelrad, Enix, Komex та інші.

Додаткова інформація
Дата: вівторок, 25 січень 2011
Переглядів: 4906

comments powered by Disqus

В цих категоріях Ви знайдете потрібні товари:

Звернете увагу на наступні товари: