Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
Tubadzin
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Догляд за чавунною ванною і продовження терміну її служби

Звичайно, кожній людині приємно скористатися чистим, доглянутим санвузлом. Приймати ванну або душ неприємно в запущеній і брудній ванній кімнаті, і це природно.
Кожен господар влаштовує свій санвузол по своєму смаку і дизайну і, звичайно, ремонт ванної кімнати в сучасній квартирі стоїть зовсім недешево, тому хочеться, щоб куплена і встановлена Вами чавунна ванна була завжди чиста і прослужила своєму господареві якомога довше.
Для того, щоб продовжити термін служби Вашої сантехніки, за нею необхідно постійно і правильно залицятися за допомогою відповідної для кожного виду сантехнічного устаткування миючого засобу.
Якщо йдеться про відхід за чавунної ванни, то тут є свої рецепти. Уявимо собі, що у Вас чавунна ванна, і Ви або члени Вашої сім'ї користуються нею щодня. Після кожного прийому ванни бажано вимити її за допомогою рідкого миючого засобу, який не містить в своєму складі абразивних мікрочасток.
Після миття, чавунну ванну необхідно промити проточною водою з душової лійки до повного відмивання емалі від миючого засобу і залишків забруднення.
Потім ванну потрібно витерти досуха від крапель води для того, щоб на емалі при висиханні не залишалися плями від хлорки і кальцію, що в майбутньому негативно відіб'ється на зовнішньому вигляді Вашої ванни.
Якщо постійно не проробляти таку процедуру, то з часом емаль чавунної ванни потьмяніє, і ефектно не блищатиме. У такому разі, доведеться застосувати миючий засіб із змістом абразивних частинок, який знову поверне емалі чавунної ванни колишній блиск. Але такі заходи по відходу потрібно застосовувати якомога рідше, тому що, не дивлячись на те, що емалеве покриття чавунних ванн є стійким до подряпин, воно все ж таки з часом може подряпатися і стати матовим.
Природно, матова поверхня чавунної ванни почне притягати до себе більше забруднювачів і швидше бруднитиметься і важче відмиватиметься і, як то кажуть, це буде початком кінця життя Вашої ванни.
Вищезгадані заходи по відходу прийнятні тільки до ванн, виготовлених з чавуну і з металу. До ванн, виготовлених з інших матеріалів, необхідний інший підхід.
На відміну від чавунних і залізних ванн, акрилові ванни примхливіші у відході. Вони дуже уразливі до подряпин і категорично не пріємлют догляду за собою із застосуванням миючих засобів, що містять абразивні мікрочастки.
Тому власникам акрилових ванн доведеться волею не волею постійно після кожного прийому ванни залицятися за нею для того, щоб підтримувати її ефектний зовнішній вигляд.
Чим більше уваги Ви приділятимете догляду за Вашою ванною, причому, не має значення, з якого матеріалу вона виконана, тим довше Ваша сантехніка радуватиме Вас своїм прекрасним зовнішнім виглядом і, природно, Вам не доведеться завчасно витрачатися на покупку нового сантехнічного устаткування.
Додаткова інформація
Дата: неділя, 23 травень 2010
Переглядів: 3799

comments powered by Disqus