Контакти Новини Статті Галерея Форум Карта
Кошик
(063)7558301
(063)7558301
alcaplast top
Новини
27.06.2017

Стабилизаторы напряжения

Стабилизатор напряжения купить в интернет магазине по лучшим ценам. Регулярные скидки и интересные предложения. Заходите скорее.

13.06.2017

Установка и обслуживание кондиционеров

Если взять любой вид техники (автомобиль, телевизор и так далее), то к ним всем можно применить одно правило. При своевременном и регулярном техническом обслуживании устройство прослужит вам намного дольше. Тоже касается и кондиционера.

09.05.2017

Новый лазерный 3D-нивелир KACKAD 360K-IP на 360 градусов с защитой IP54

Самовыравнивающийся уровень, строящий две полных вертикальных и одну горизонтальную плоскости на 360 градусов, уступающий именитым производителям лазерного оборудования в одном ― стоимости, составляющей 40% от цены раскрученных брендов, стал анонсом в линейке продукции австрийской компании Speziallaser.

Дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати

Роздумуючи над дизайном майбутньої ванної кімнати, ми хочемо, щоб вона була дуже красивою, зручною, комфортною і, звичайно, ультрасучасною. Не на останнє місце, ми поставимо і практичну сторону аксесуарів ванної кімнати. Це означає, що те, що ми в неї поставимо і встановимо не повинно псуватися від води, пари, миючих засобів. Не можна представити таке приміщення без усіх цих складових. Меблювання і аксесуари, має бути красивими і зручними, а матеріали, з яких виготовлені меблі, - довговічними і міцними. Беручись за перепланування ванної кімнати, Ви повинні чітко намітити план дій.

Вирішите для себе, що ж ви чекаєте від майбутнього проекту. Є два варіанти вибору : віддати перевагу санітарно-гігієнічному устаткуванню або зробити неповторний дизайн-проект? Стиль ванної кімнати може бути помпезним у дусі "короля-сонця" - Людовика XIV. Можна вибрати вишукано-інтимний стиль, який проповідували давньоримські знаменитості. Ваш вибір у Ваших руках. Стиль ванної кімнати залежить від вашого смаку, іміджу, почуття міри. Неодмінно порадьтеся у виборі стилю своїми близькими.

На сучасному ринку будівельних матеріалів і технологій існує необмежена свобода вибору. У створенні ванної кімнати Вашої мрії, єдине, що Вас зупинятиме - це розміри ванної кімнати і Ваш гаманець.

 

Казкове планування

Вибір місця для ванни і її внутрішнє убрання визначені правилами будівельних норм. Зазвичай її розташовували в наших старих квартирах поряд з кухнею або спальнею. На сьогодні у багатьох котеджах або будинках роблять 2-3 ванних кімнати.

Кількість визначається по тому, скільки чоловік проживає в цій квартирі. Оптимальний варіант - ця наявність декількох гігієнічних кімнат. Тоді ви будете звільнені від очікувань, коли ж ваші домочадці намиються уволю.

Там, де будівельний план не дозволяє обладнати Вашу квартиру декількома ванними кімнатами, то потрібно зробити так, щоб одна ванна кімната у вашій квартирі була тісно поєднана з усіма зонами: з кухнею, із спальнею, і з вітальнею. Навіть якщо до Вас нагрянуть несподівані гості, то ви не випробовуватимете незручності. Можна удатися до будівництва декількох дверей з однієї ванної кімнати. Наприклад, двері у вітальню і в спальню. До речі, дуже зручно і функціонально. При виборі устаткування і техніки для ванної кімнати вам запропонують ряд фірм на російському ринку. Існує налагоджене виробництво і постачання устаткування для малогабаритних ванних кімнат. Такі рішення були визначені декількома ключовими системами. Багато компаній пропонують об'єднати ванну кімнату і душову, а в якості перегородки поставити душову кабінку. Інші ставлять нас перед вибором збільшити простір ванної шляхом приміщення раковини у виступі стінного отвору, і найпопулярнішим способом збільшення площі ванної кімнати вважається об'єднання її з туалетом. Тут варто врахувати проблеми, які чекають вас. Звичайно, вибір за Вами.

У чому немає проблем, так це у виборі обробних матеріалів. Велика різноманітність плитки, мармурових плиток, дерев'яних прикрас, обпалена глина, стекломатериалы і багато що інше. До ваших послуг величезний вибір сантехнічного устаткування і аксесуарів. Дизайнерські рішення дозволять створити комфортабельні і затишні ванні кімнати. При планування ванної кімнати єдине, чому слід дотримуватися, то цей пристрій стилістичного єдиного рішення в усьому інтер'єрі квартири. Якщо ж ви любитель контрастних змін і яскравих фарб, то від однотонного оформлення можна відмовитися. Для вас обмежень немає.

 

Божественний колір

При оформленні дизайн-проекта ванної кімнати потрібно визначити, в якій колірній гаммі буде ваше створення. При виборі кольору, потрібно врахувати, що одні кольори зорово зменшують простір, інші призначені для створення гарного настрою, а третє діють, як подразник. Для розширення простору ванни стіну навпроти входу потрібно пофарбувати світлою фарбою з сірим відтінком, що дасть видимість збільшення простору. Стена, як би відсунеться. Такий же прийом, можна використовувати при фарбуванні стелі і панелей. Змінити простір можна за допомогою укладання в певному направленні бордюру з плитки контрастних відтінків. У ванній кімнаті, яка дуже мала, варто застосовувати світлі постільні кольори.

Такий прийом додасть у ваше приміщення повітря і простору. При обробки приміщень різними фарбами зорово зменшує простір. Такий прийом підходить для величезних приміщень. Це зробить їх затишними і комфортними. Яскраві кольори: рожевий, яскраво-червоний, лимонний, мідний, червоного дерева підходять для того, щоб відтворити куточок для відпочинку в спокійній обстановці. Кремовий, небесно-блакитний, персиковий, сріблястий наповнять Вашу квартиру радістю уранішнього відродження.

 

Казкове світло

Для багатьох людей ванна кімната - це одно з головних приміщень в квартирі. Вимоги до її дизайну високі. Це не просто місце для гігієнічних процедур: тут ми відпочиваємо, можемо побути наодинці з собою декілька хвилин, поухаживать за собою, а іноді і просто не бачити дратівливої метушні домашніх.

Дизайнери вважають, що ванна має бути одним з самих освітлених приміщень у вашій квартирі. Ми повинні привести себе в порядок, готуючись до робочого дня або скористатися різними косметичними засобами, вирушаючи спати. Щоб виконати ці умови і слід підбирати освітлення ванної кімнати.

Вибираючи світильники або бра, не забувайте про те, що приміщення дуже відрізняється від інших кімнат у вашій квартирі. Тут постійне тепло, висока вологість, шкідливі пари миючих засобів. У такій екстремальній обстановці не кожен освітлювальний прилад прослужить вам довго.

При виборі в першу чергу звернете увагу на лампи, які не бояться попадання вологи, різких перепадів температури, стійкі до корозії металу. У інструкції виробник вказує двозначне число: перша цифра це пиленепроникність, друга, - вологонепроникність. Для ванної кімнати друга цифра дуже важливий показник. Бажано, щоб цифра була не нижча 4.

У ванній кімнаті для комфортного проведення часу потрібно створити в ній гарний настрій. Для цього освітлення повинне підтримуватися на рівні 75 люкс, що відповідає лампочки 75-вата для приміщення площею 2 кв. м, для 6 кв. м - 150 ватів і так далі. Обов'язково ретельно продумайте місце, де ви будите вішати світильники. Не можна щоб на них потрапляли бризки води і пари, так само можна обпектися об розжарений плафон лампи. Дроту до місць установки джерел світла треба проводити заздалегідь, щоб не псувати кахельні стіни після основних обробних робіт.

Якщо у Вашій ванній кімнаті є вікно, то освітлення можна не проводити. Але в наших типових квартирах освітлення просто потрібне. Оптимальне рішення - це поєднання вбудованих в стелю світильників і перед дзеркалом, умивальником, душовою. Можна встановити бра приглушеного кольору, укріплені уздовж стін. Постарайтеся над самою ванною не встановлювати освітлювальні прилади. Цього вимагають норми електробезпеки. У вас є можливість вибрати з досить широкого асортименту мобільні світильники, які можна направляти світловий потік в різні боки, повертати світильник, міняти його колір і інтенсивність світла. Над дзеркалом встановлюють декілька світильників зі світлом, що розсіюється, вони добре світять і не сліплять ока. При використанні косметичних засобів ви знайдете самі недоглянуті місця на вашому обличчі. Якщо світло біля дзеркала спрямоване зверху вниз, то він підкреслить усі ваші зморшки, а якщо від низу до верху - утворює на обличчі безліч тіней.

 

Казкові матеріали

Традиційний і звичний матеріал для обробки ванної кімнати залишається кахельна плитка. На ринку будівельних і обробних матеріалів її пропонують велика кількість. Вона буває різної якості і фактури : глазурована, не глазурована, імітуюча цеглину, мармурову крихту і багато що інше. Модним і оригінальним рішенням вважається використання у ванній кімнаті кахельних панно з малюнками, пейзажами, картинами.

Ідеальний і дуже дорогий матеріал для ванної кімнати вважається мармур. Його природна багатоколірність, оригінальність малюнка, хороша сумісність з іншими обробними матеріалами дає позитивний результат в дизайнерському проекті. Використання плитки має необмежені можливості для її застосування. Умивальники з мармуровою столешницей популярні і досить широко рекламуються на сучасному ринку. Для любителів старовини існують прийоми з використання дерев'яної обробки. Інтер'єр середини XIX ст. витончено впишеться у вашу ванну кімнату. Тут можна використовувати різні сорти дерева : дуб, тик, сосна, вишня, червоне дерево і багато порід екзотичних дерев. Існує одно вимога: поверхня дерева має бути покрита спеціальним водонепроникним лаком. При купівлі такого устаткування для ванни слід врахувати, що термін служби таких матеріалів від 3 до 5 років.

 

Меблі і аксесуари

Меблеве убрання для ванни сучасні виробники випускають в різних варіантах. Для вас підберуть класичний варіант, стиль арт-деко, модерн, з яких дизайнер можете створити ванну кімнату вашої мрії. Класичний стиль нагадає вам про життя королів. Вибір можна зробити і у бік сучасних класичних меблів. Вироби з поліуретану практичні, зручні, довговічні, добре переносять високу вологість. Такі матеріали мають характеристики що перевершують пластик. Эксклюзивность меблів підкреслюють скляні двері, аксесуари ручної роботи, а завершують проект неповторні галогенні лампи.

Меблі в стилі модерн включає велика кількість дзеркальних поверхонь, світильників оригінальних форм, характерних цьому стилю. Для їх виробництва використовують МДФ, поліуретан, а для обробки - вставки з натуральних порід дерев. Сучасний меблевий стиль ванної кімнати припускає безліч скляних, дзеркальних дверей у шаф і дверей. У обробці є присутнім метал, дерево або кольоровий пластик. Ці моделі раціональні, декоративні, практичні, функціональні, мають широку колірну палітру. Навіть найприскіпливіший покупець знайде для себе відмінне рішення у виборі стилю ванної кімнати.

Додаткова інформація
Дата: четвер, 20 травень 2010
Переглядів: 9542

comments powered by Disqus

Звернете увагу на наступні товари: